Agnieszka Chylińska: wiek piosenkarki wprost zadziwia! Chociaż artystka jest obecna na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat, to z roku na rok wygląda coraz lepiej.  Można powiedzieć, że czas się dla niej zatrzymał. Ile lat ma Agnieszka? Będziecie zaskoczeni, bo ma dużo więcej niż możecie przypuszczać!

Agnieszka od wielu lat podbija polską scenę muzyczną. Jeszcze jako nastolatka zadziwiała nie tylko talentem, ale również nieposkromionym charakterem. Przez wiele osób uznawana była za największą buntowniczkę w kraju, która przecierała szlaki młodym. Agnieszka Chylińska: wiek gwiazdy wzbudza sensację. Ile lat ma piosenkarka? Sprawdźcie razem z nami!

Ile lat ma Agnieszka?

Na pewno wiele osób zastanawia się, w jakim wieku jest charyzmatyczna wokalistka. Agnieszka urodziła się 23 maja 1976 roku, więc obecnie ma 42 lata! Wygląda zdecydowanie młodziej! Niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć promiennej i świetlistej cery. Chylińska wygląda o wiele młodziej niż na początku swojej kariery, a zaczynała jako nastolatka! Zadziwiające, prawda? 🙂 Urody, figury i magnetycznej osobowości mogłaby jej pozazdrościć niejedna kobieta! 

Agnieszka Chylińska: wiek artystki robi wrażenie!

Chociaż metryka zdradza naprawdę wiele, to doskonale wiemy, że można ją lekko oszukać. Ze względu na specyfikę pracy, Agnieszka pozostaje nieustannie w świetle reflektorów. Spełnia się zawodowo jako artystka, niedawno wydała kolejną płytę. Ponadto gwiazda zasiada w jury popularnego programu Mam talent, emitowanego w telewizji TVN. Pełny i mocny makijaż to część wizerunku, ale w czasie wolnym Agnieszka stawia na naturalność. Jednak niezależnie od tego, czy prezentuje się w wersji sauté, czy jest pomalowana przez sztab profesjonalistów, wygląda niewiarygodnie młodo!

Bez wątpienia wpływ na to ma jej luźny, eklektyczny i młodzieżowy styl. Agnieszka nie boi się eksperymentować z modą, co zdecydowanie ją odmładza. Nie wygląda przy tym śmiesznie, a ten styl ściśle łączy się z jej osobowością. Krótka i dziewczęca fryzura także ma wpływ na jej wizerunek.

Ile dzieci ma Agnieszka Chylińska?

Trudno uwierzyć, że Chylińska jest mamą trójki dzieci, bo wciąż wygląda jak nastolatka! Powszechnie wiadomo, że szczupła sylwetka odejmuje lat. Agnieszka jest tego świadoma, dlatego dba o linię jak nigdy dotąd. Jako zbuntowana rockemenka nie przejmowała się wagą, a dodatkowe kilogramy nie były dla niej problemem. Dziś, jako dojrzała kobieta zupełnie inaczej postrzega swoje ciało, a w wielu wywiadach podkreślała, że dyscyplina i samozaparcie pozwoliły jej osiągnąć wymarzone efekty. Bez wątpienia to jeden z jej sekretów, by mimo upływu lat wciąż zachwyt!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska: wiek
instagram.com @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska: wiek gwiazdy zadziwia!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSephora – ile zarabia się w popularnej sieci? Na kasie można dostać naprawdę dużo
Następny artykułEwa Farna w wieku 12 lat wystąpiła w „Szansie na sukces”. To prawdziwy HIT!