Agnieszka Chylińska: włosy gwiazdy to jej znak rozpoznawczy. Kontrowersyjna piosenkarka znana jest ze swojego różnorodnego stylu. Dotyczy to nie tylko jej dorobku muzycznego, ale przede wszystkim metamorfoz stylizacyjnych i fryzur! Do tej pory mogliśmy oglądać ją w wydaniu chłopczycy, słodkiej blondynki czy jako rudowłosą gwiazdę rocka. Jak zrobić fryzurę w stylu gwiazdy? 

Gdyby przejrzeć wszystkie zdjęcia włosów Agnieszki Chylińskiej i wybrać jedno słowo najbardziej opisujące wszystkie, prawdopodobnie byłoby to słowo krótkość. Choć popularna wokalistka miała w swojej karierze romans z dłuższymi kosmykami, to właśnie krótkie charakterystyczne cięcie to fryzura, która jak najbardziej oddaje jej charyzmę. Szczególnie gdy do gry wchodzą różne mocniejsze kolory włosów, nie może być mowy o nudzie! 

Agnieszka Chylińska: włosy gwiazdy podkreślają jej charakter  

Wizerunek sceniczny tej niezwykle kolorowej gwiazdy ma swoje odzwierciedlenie w niezwykłych fryzurach, które przyprawiają fanów o mnóstwo pytań. Jak uzyskać podobne cięcie, które tak bardzo wyróżnia jej sylwetkę na scenie? Jeżeli masz długie włosy, a marzysz o ciekawym bobie, musisz udać się do fryzjera, który ułatwi ci metamorfozę. Nie polecamy zamykać się we własnej łazience z nożyczkami. Krótka fryzura musi być przede wszystkim utrzymywana w dobrej kondycji, a końcówki odpowiednio nawilżane i podcinane. Polecamy kosmetyki, które zabierają w sobie jedwab, aloes czy ceramidy.  

Jak układać włosy jak Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska: włosy wokalistki są również dopasowane do jej owalnej twarzy. Gdy decydujesz się na krótsze kosmyki, zapytaj specjalisty o dobór odpowiedniego kształtu! Gwiazda często prezentuje się z natapirowanymi włosami, które podkreślają jej buntowniczość. Jak uzyskać efekt puszystej fryzury?

Tutaj możesz już użyć własnej szczotki- przeczesz pasma, a następnie od końcówki po nasady wykonuj ten sam ruch. Tym sposobem zostaną nieco rozczochrane, ale w dobrym stylu- o ile użyjesz też odpowiednich produktów pielęgnacyjnych! Viola, oto otrzymujemy sceniczny wizerunek Chylińskiej we własnym domu! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka chylińska: włosy
instagram.com @agnieszka.chylinska

Fryzura Agnieszki prezentuje się wspaniale!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWierszyki na Walentynki. Co napisać do ukochanej osoby?
Następny artykułKim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej? Połączyła ich wielka wspólna pasja
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.