Agnieszka Chylińska oskarża jeden z tygodników! Artystka posądziła tygodnik Wprost o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku na okładce pisma. Jej managerka, Joanna Ziędalska, wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Całą sprawę poruszyła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy zostaną podjęte kroki prawne? 

Nieustannie dochodzi do sytuacji, w których wizerunek gwiazd jest bezprawnie wykorzystywany. Jakiś czas temu Agnieszka Chylińska ostrzegała swoich fanów przed firmą sprzedającą suplementy diety, która bezprawnie wykorzystała jej wizerunek w celu promocji marki. Obecnie gwiazda posądziła tygodnik Wprost o wykorzystanie jej zdjęcia na okładce pisma. Jak rozwiąże się sprawa?

Agnieszka Chylińska oskarża tygodnik Wprost

Według informacji zawartych na profilu managerki Agnieszki Chylińskiej, Joanny Ziędalskiej, tygodnik Wprost wykorzystał bezprawnie wizerunek artystki na okładce najnowszego numeru. Joanna Ziędalska wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie w imieniu artystki, które możemy przeczytać na jej mediach społecznościowych:

Pismo WPROST otrzymało ode mnie odmowę rozmowy z Agnieszką Chylińską (która nie zwykła udzielać setek wywiadów na temat wiary). Mimo to, użyto Jej do propagandy własnego artykułu i wywiadu (którego moja Artystka im nie udzieliła) i wykorzystano Jej wizerunek na okładce. Wbrew naszej woli – napisała na swoim Instagramie managerka Agnieszki Chylińskiej, Joanna Ziędalska. (pisownia oryginalna)

Do tej pory tygodnik Wprost nie odniósł się do postawionych zarzutów, więc znamy wersję wydarzeń tylko jednej strony. W numerze znajduje się obszerny artykuł na temat gwiazd, które postanowiły się nawrócić, a wśród nich pojawiła się również Agnieszka Chylińska, która, jak twierdzi, nie chciała widnieć na okładce. 

Czego dotyczy sprawa?

Według informacji zawartych na Instagramie i Facebooku Agnieszki Chylińskiej, jakiś czas temu dziennikarze tygodnika Wprost chcieli przeprowadzić rozmowę z piosenkarką dotyczącą jej wiary. Ze względów osobistych Chylińska odmówiła udzielenia wywiadu, jednak mimo to tygodnik wykorzystał jej wizerunek. Informacje na ten temat zostały przedstawione za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tygodnik Wprost nie odniósł się jak dotąd do oskarżeń. Jak rozwiąże się ta sprawa? Z pewnością będziemy na bieżąco informować o jej przebiegu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

agnieszka chyliśnka
instagram.com @agnieszkachylinska

Najnowszy numer tygodnika Wprost wywołał spore poruszenie.