Agnieszka Chylińska: wykształcenie piosenkarki może być dla was niemałym zaskoczeniem. Jurorka programu Mam Talent nie lubiła się uczyć, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów. Szkoła odcisnęła na życiu artystki duże piętno i ukształtowała ją na lata. Jakie wykształcenie ma Agnieszka Chylińska?

Gwiazdy kojarzą nam się zazwyczaj z wielkimi pieniędzmi, sukcesem i blaskiem reflektorów, jednak one tak samo jak my musiały przejść przez szkołę. Niektórzy szli nawet na studia, inni zaś tuż po maturze zdecydowali się postawić wszystko na karierę. Jakie wykształcenie ma topowa polska piosenkarka? Agnieszka Chylińska: wykształcenie artystki może zaskoczyć wielu. 

Agnieszka Chylińska: wykształcenie

Agnieszka Chylińska jest bez wątpienia jedną z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek. Swoją karierę zaczęła jeszcze jako nastolatka i na oczach całej Polski przeszła wielką metamorfozę. W związku z szybko rozwijającą się karierą w młodym wieku artystka miała problemy w szkole. Nie lubiła się uczyć, a szkołę wspomina bardziej jako klub rozrywki, w którym mogła spotykać się z koleżankami i palić papierosy w szkolnych toaletach.

Jakie wykształcenie ma Agnieszka Chylińska? Agnieszka Chylińska: wykształcenie dla jurorki programu Mam Talent wcale nie było najważniejsze. Okazuje się, że gwiazda zakończyła edukację jeszcze w liceum i nie udało jej się podejść do egzaminu maturalnego. Jak Chylińska wspomina ten czas? W rozmowie z magazynem Elle opowiedziała o problemach w szkole i zakończeniu swojej edukacji. 

– W trzeciej klasie liceum, dwa miesiące przed końcem roku, byłam poważnie zagrożona z paru przedmiotów. Rada pedagogiczna postanowiła dać mi jeszcze jedną szansę pod warunkiem, że solidnie przyłożę się do pracy i odrobię zaległości. Wkuwałam przez długie tygodnie, poprawiałam stopnie. Po czym okazało się, że decyzja o tym, iż nie przejdę do następnej klasy, zapadła dużo wcześniej wyznała kilka lat temu na łamach Elle

Co więcej, gwiazda zaznaczyła, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. Może jeszcze spróbuje podejść do egzaminu dojrzałości?

Gwiazdy bez matury

Okazuje się, że Agnieszka Chylińska nie jest jedyną gwiazdą w Polsce, której nie udało się zdobyć papierka maturalnego. Nawet światowe gwiazdy zrezygnowały ze szkoły na rzecz kariery. Które polskie gwiazdy nie mają matury? Do polskich gwiazd, które nie mają matury, należą: Edyta Górniak, Kayah, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Szymon Majewski, Paulina Młynarska, czy Robert Kubica. W światowym show-biznesie gwiazd bez matury również nie brakuje: Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Nicole Kidman, Ryan Gosling i Paris Hilton to tylko niektóre z nich. Jak widać, nie trzeba mieć matury, aby osiągnąć wielki sukces.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska: wykształcenie
youtube.com TVN Talent Show

Agnieszka Chylińska: wykształcenie gwiazdy jest zaskakujące. 

Agnieszka Chylińska: wykształcenie
instagram.com/agnieszka.chylinska

Piosenkarka skończyła edukację w liceum i nie ma matury. 

Agnieszka Chylińska: wykształcenie
instagram.com/agnieszka.chylinska

Mimo braku matury udało jej sie osiągnąć sukces. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie