Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Chylińska zrobiła na twarzy tatuaż z błędem? Nie wytrzymała, postanowiła zabrać głos
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.08.2022 19:59

Agnieszka Chylińska zrobiła na twarzy tatuaż z błędem? Nie wytrzymała, postanowiła zabrać głos

Agnieszka Chylińska
fot. eastnews.pl

Podczas Top of The Top Sopot Festival Agnieszka Chylińska pokazała się w nowym tatuażu, a cały Internet natychmiast rozpaliły plotki. Błąd aż rzucał się w oczy, fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Wreszcie gwiazda zabrała głos w sprawie.

Scena i widownia Opery Leśnej w Sopocie zapłonęły, kiedy przed publicznością stanęła Agnieszka Chylińska. Gwiazda zaśpiewała kultowy utwór O.N.A. oraz promowała utwór z nowej płyty, w swoim stylu przyciągając wzrok drapieżną, mocną stylizacją. Jednak uwagę fanów przykuło coś innego. Nowy tatuaż idolki wywołał spore zamieszanie.

Agnieszka Chylińska pokazała tatuaż z błędem. Została zasypana komentarzami

O minionych występach Top of the Top Sopot Festival jeszcze długo będzie się mówiło w mediach. Na scenie wiele się działo, a zdaniem widzów nie wszystko poszło zgodnie z planem. Jednak kiedy pojawiła się Agnieszka Chylińska i iście punkowym wydaniu, publiczność oszalała.

Ubrana w kraciastą, asymetryczną spódnicę i oversizową kurtkę z ćwiekami, której podwinięte rękawy eksponowały imponujące tatuaże, gwiazda jak zwykle przyciągała wzrok i hipnotyzowała energią. Jednak nie sama stylizacja wzbudziła najwięcej szumu.

Na twarzy wokalistki można było zobaczyć dwa nowe napisy. Na czole wykwitło kaligrafowane „Blessed” [błogosławiona – przyp. red.], zaś na skroni – „Never endig sorry”, czyli „Niekończące się przeprosiny”… Gdyby tylko w  środkowym słowie nie zabrakło litery „n”.

– „Endig”? Nie pisze się „Ending”?

Czy tatuaż na twarzy nie powinien brzmieć „ENDING”.

– „ENDIG”, albo mi się wydaje, albo tatuażysta nie potrafi w angielski – podśmiewano się na Instagramie. Co na to gwiazda?

Błąd tatuażysty? Agnieszka Chylińska zabrała głos

Nowy tatuaż związany jest z nadchodzącą trasą koncertową wokalistki, „Never Ending Sorry Tour”, która rusza już 6 listopada. Znając jej przekorę i upodobanie do zamieszania, można było przypuszczać, że Agnieszka Chylińska raczej nie umieściłaby sobie na twarzy błędnego napisu bez powodu.

Wszystko wyjaśniło się jeszcze zanim gwiazda ponownie wyszła na scenę trzeciego dnia festiwalu. Odpowiadając na pytania dziennikarzy, zdradziła, że zaśpiewa utwór z nowej płyty i, niby przypadkiem, ujawniła prawdziwą naturę nowego tatuażu.

– Zaśpiewam utwór „Jest nas więcej” z nowej płyty „Never Ending Sorry”, chociaż dzisiaj mi zniknęło kolejne „n”, więc nie wiem, o co chodzi… – stwierdziła.

I rzeczywiście, na skroni gwiazdy widniało już samo „ever endig sorry”.

Wygląda na to, że słynny już w mediach napis nie jest ani przypadkowy… ani prawdziwy, a gwiazda, być może w ramach kreatywnego performansu, usuwa z niego kolejne litery. Kiedy zniknie kolejna? I czy również będzie to „n”?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie


Źródło: Pudelek, Fakt