Agnieszka Dygant w przeciągu ostatnich kilku tygodni stała się tematem do rozmów na łamach wielu mediów społecznościowych. Fani komentują nowy wygląd aktorki i bardzo często można spotkać się z krytycznymi opiniami na jej temat. Tymczasem Fakt poprosił o komentarz w tej sprawie lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Gojdzia. Jego opinia, jest jak najbardziej pozytywna.

Ilość uśmiechu, jaki dostarcza fanom kina Agnieszka Dygant jest niezliczona, a ona sama słynie z jednego z najszerszych uśmiechów w polskim show-biznesie. Tymczasem tematem do rozważań stał się jej wygląd, który w ostatnim czasie uległ delikatnej zmianie.

Agnieszka Dygant wygląd

47-letnia aktorka, jest jedną z najchętniej oglądanych i obserwowanych w świecie polskiego show-biznesu. Jej profil na Instagramie śledzi już 433 tys. osób, a liczba ta regularnie wzrasta. Gwiazda prowadzi swoje media społecznościowe regularnie, co przekłada się na rosnącą liczbę polubień i obserwatorów.

W ostatnim czasie zrobiło się głośno na temat wyglądu Agnieszki Dygant. Zdaniem wielu internautów aktorka delikatnie przesadziła z botoksem, ponieważ w porównaniu do starszych zdjęć wygląda zdecydowanie inaczej. Sama zainteresowana twierdzi, że nigdy nie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.

Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów – miała powiedzieć aktorka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Postać Agnieszki Dygant wzbudziła ciekawość w ostatnim czasie nie tylko ze względu na jej zmiany zewnętrzne. Według doniesień Super Expressu aktorka podczas jednego z Q&A miała przyznać się, że skorzystała z dofinansowania rządowego, gdyż jej dochody w ubiegłym roku nie pozwalały na normalne życie. Podobnie zrobili inni artyści, jak choćby Sławomir Świerzyński.

Krzysztof Gojdź skomentował wygląd Agnieszki Dygant

W związku z pojawiającymi się regularnie doniesieniami na temat zmian w wyglądzie Agnieszki Dygant, które bądź co bądź widoczne są gołym okiem, Fakt postanowił skontaktować się ze znanym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej, Krzysztofem Gojdziem.

Lekarz stwierdził, że wygląd Agnieszki wcale nie jest taki zły, a jej uśmiech zalicza się do grona wyjątkowych w całym polskim show-biznesie. Specjalista, z którego usług korzysta mnóstwo rodzimych celebrytek, powiedział:

Wiele naszych rodzimych celebrytek o wiele gorzej ingeruje w swój wygląd. A według mnie Agnieszka wcale nie wygląda źle, przecież to nasza polska Julia Roberts, która ma uśmiech od jedynek do ósemek! Najszerszy uśmiech w polskim show-biznesie! – ocenia Krzysztof Gojdź.

Następnie dodał, że w jego opinii ingerencja w wolumetrię twarzy nie jest niczym złym. Zauważył, że twarz Agnieszki Dygant nieco się zmieniła, ale zawsze mogło być gorzej. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zobacz zdjęcia:

Internauci zauważyli, że wygląd Agnieszki Dygant nieco się zmienił, niekoniecznie na lepsze.

Lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź uznał w rozmowie z Faktem, że Agnieszka Dygant wcale nie wygląda źle.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl