Agnieszka Dygant ostatnio wydaje się wyglądać jakoś inaczej. Niektórzy zauważyli, że jej usta zdają się być o wiele większe niż wcześniej. Fani zarzucali jej poprawianie urody. Tymczasem prawda wydaje się być zupełnie inna. 

Aktorka postanowiła wyjaśnić wszystko fanom na swoim Instagramie. Powiedziała również, jak dba o urodę. 

Agnieszka Dygant ma botoks w ustach? Aktorka ujawnia

Agnieszka Dygant kojarzyła się wielu widzom głównie z ról w komediach i komediach romantycznych. Jej talent do grania takich ról nie dał jej jednak łatki aktorki jednego typu – niedawno swoich sił Dygant próbowała również u Patryka Vegi

Lata jednak mijają – wiele gwiazd w jej wieku decyduje się na operacje plastyczne. Poprawianie ust, nosa, skóry. Wszystko dla zachowania wiecznej młodości. 

Wydawało się, że i Dygant uległa tej modzie. Ostatnio na wielu zdjęciach widać ją z o wiele większymi niż dotąd ustami. Niektórzy zarzucali jej, że też ruszyła za manią botoksu. Aktorka jednak zaprzeczyła i wyjaśniła na swoim Instagramie, dlaczego teraz tak wygląda. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Okazało się, że głównymi winowajcami są… zęby

Dygant nosi aparat na zęby. Powiedziała też, jak dba o swoją urodę

Podczas live’a na Instagramie artystka wyznała, że chciała poprawić coś w swoim wyglądzie, ale w tym wypadku nie chodziło o usta, ale o… zęby. 

W kwietniu 2020 roku Dygant miała poddać się leczeniu ortodontycznemu, a konkretnie intruzji. 

– Kiedyś uśmiechałam się bardzo »dziąsłowo«, a jak się uśmiechałam, to dziąsła były bardzo widoczne. Nie przeszkadzało mi to, ale to, że łuk nie był równy, to oddziaływało to na obraz w kinie czy w telewizji, a także miało wpływ na kondycję zgryzu i wszystkiego – wyjaśniła Dygant. 

Założenie aparatu ortodontycznego sprawiło, że jej wargi po prostu stały się teraz większe. Będą wypchnięte w taki sposób aż do końca leczenia, a nawet po nim, gdy będą wracały do poprzedniego stanu. 

Agnieszka Dygant zapewniała również, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. 

 Czy robię sobie rzeczy związane z medycyną estetyczną? Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, botoksu, wszystko mi się rusza – ujawniła. 

Jak dodała, nieobce są jej jednak zabiegi laserowe i mezoterapii mikroigłowej. Bardzo dba o swoją cerę, więc pije dużo wody i korzysta jedynie z kosmetyków sprawdzonych marek. 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [plejada.pl]

Poprzedni artykułMarcelina Ziętek opublikowała zdjęcia w samej bieliźnie. Na jej widok robi się gorąco
Następny artykułŻona Krzysztofa Krawczyka przeżyła wstrząs, kiedy dowiedziała się o nim jednej rzeczy. Dopiero teraz wyznała prawdę