Agnieszka Dygant poinformowała o śmierci polskiej artystki. Tym razem chodzi o Marię Skąpską, z którą pracowała na niejednym planie filmowym.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Agnieszka Dygant przekazała smutne informacje. Chodzi o jej przyjaciółkę Marię Skąpską, która niestety zmarła.

Wiele osób nie otrząsnęło się jeszcze po śmierci Krzysztofa Krawczyka, a już w internecie pojawiła się informacja o śmierci artystki, która tym razem związana jest z branżą filmową.

Agnieszka Dygant o śmierci Marii Skąpskiej

Maria Skąpska znana jest z pracy nad wieloma głośnymi polskimi produkcjami filmowymi, a także serialowymi. Przy niektórych z nich pracowała właśnie z Agnieszką Dygant, która poinformowała o śmierci przyjaciółki poprzez wpis na Instagramie.

 – Dziś odeszła Masia Skąpska nasza Przyjaciółka, człowiek filmu. Masia …za wszystkie rozmowy, wsparcie, serce, profesjonalizm, miłość do kina, Prawo Agaty, Listy do M… dziękuję. Boże jak smutno bez Ciebie – pisze Agnieszka Dygant.

W komentarzach pojawiła się masa wiadomości z wyrazami współczucia zarówno dla samej Agnieszki Dygant, jak i rodziny zmarłej artystki.

Wielu internautów nie może też uwierzyć, że Maria Skąpska mogła tak szybko zniknąć z tego świata. Reżyserka miała zaledwie 46 lat.

 – Zbyt młodzi odchodzą, za wcześnie, to nie był ten moment.. Bądź teraz w lepszym świecie, wśród dobrych dusz – czytamy.

 – To młoda osoba, co się stało? – pisze jedna z internautek.

Nie ulega wątpliwości, że śmierć Marii Skąpskiej, którą przyjaciele nazywali Masią, jest potwornym ciosem na dla całej branży filmowej w naszym kraju. O śmierci artystki poinformowała również firma producencka Aurum Film. Całej rodzinie, a także bliskim Marii Skąpskiej składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Poprzedni artykułAndrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział żony. Kobieta jest odizolowana
Następny artykułByła żona Wiśniewskiego prosi o pomoc. Chodzi o małego chłopca