Agnieszka Dygant wytatuowała piersi? Zdjęcie, które opublikowała aktorka na swoim instagramie wywołało ogromne emocje! Fani nie mogą w to uwierzyć, zobacz tatuaże gwiazdy.

Aktorka znana przede wszystkim z Niani ostatnio mocno zmieniła swój wizerunek. Zaczęła grać dużo ostrzejsze role i wygląda jeszcze bardziej seksownie niż kiedyś! Ostatnio udało jej się nieźle zaskoczyć fanów, gdy opublikowała zdjęcie, na którym jest pokryta tatuażami. Agnieszka Dygant wytatuowała dekolt? Zobacz zdjęcia!

Agnieszka Dygant: tatuaże

Instagram aktorki przepełniony jest jej pięknymi portretami i zdjęciami z życia prywatnego aktorki. Agnieszka Dygant, która przyzwyczaiła nas do swojego eleganckiego, seksownego stylu ostatnio nieźle nas zaskoczyła! Wszystko za sprawą zdjęcia, które opublikowała kilka dni temu. Na fotce widzimy aktorkę w kusej bluzeczce, z blizną na twarzy, a co najbardziej szokujące, z tatuażami na piersiach! Tatuaże przedstawiają twarz niemowlęcia i datę urodzenia. Na czarno-białym zdjęciu aktorka prezentuje się zupełnie inaczej niż zwykle! Czy naprawdę przeszła tak drastyczną zmianę?

Agnieszka Dygant ma tatuaż?

Zdjęcie z więziennymi tatuażami wywołało falę emocji wśród komentujących. Co spowodowało tak drastyczną zmianę wizerunku Dygant? Fani nie mają się czym martwić – tatuaże i blizna są jedynie charakteryzacją do nowego filmu Patryka Vegi! Agnieszka Dygant otagowała pod zdjęciem kontrowersyjnego reżysera, czym uspokoiła wszystkich. Fani odetchnęli z ulgą, nie obyło się jednak bez zabawnych komentarzy. Oto co pisali obserwujący aktorki pod jej najnowszą fotką:

– Z roku na rok wydaje mi się Pani coraz to bardziej niebezpieczna.

– Przez moment myślałam, że to naprawdę. Uff!

– Niania Frania po przejściach!

– Czy z tatuażem, czy bez i tak panią uwielbiam!

– Ale się wystraszyłam!

Na szczęście tatuaże aktorki to tylko charakteryzacja! Obecnie możemy oglądać gwiazdę w Kobietach Mafii II. Agnieszka Dygant w filmie Patryka Vegi gra zupełnie inną nianię, niż ukochana przez widzów Frania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka dygant
instagram.com/agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek.

agnieszka dygant
instagram.com/agnieszka_dygant_official

Aktorka znana przede wszystkim z Niani bierze się za coraz odważniejsze role!

agnieszka dygant
instagram.com/agnieszka_dygant_official

Ostatnio aktorka zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem opublikowanym na jej instagramie.

agnieszka dygant
instagram.com/agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant do roli zmieniła się nie do poznania!

agnieszka dygant
instagram.com/agnieszka_dygant_official

Aktorka pokazała się w zupełnie innym wydaniu, niż zazwyczaj. Co myślicie o tatuażach Agnieszki Dygant?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kamil Sipowicz pokazał dom i pracownie Kory. To tu miała swój azyl [ZDJĘCIA]
  2. Nina Terentiew pochwaliła się synem. Czy poszedł w ślady sławnej mamy?
  3. Wymiary Danuty Stenki są doskonałe! 57 lat, a figura jak marzenie

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.