Agnieszka Dygant z mamą są do siebie podobne jak dwie krople wody. Aktorka niedawno pokazała zdjęcie, na którym widać obie panie. Reakcja fanów: „Zjawiskowe”! Kim jest mama Agnieszki Dygant? To po niej gwiazda odziedziczyła zjawiskową urodę. 

Jedne gwiazdy nigdy nie wspominają o bliskich w wywiadach, inne pomagają rodzicom albo rodzeństwu zrobić karierę w show-biznesie. Którą drogę wybrały Agnieszka Dygant z mamą? Za każdym razem, kiedy panie pojawiają się we dwie, budzą sporą sensację. Nic dziwnego: ich uśmiechy są zabójcze! Wyglądają jak siostry, a nie matka i córka. 

Agnieszka Dygant z mamą: jak wyglądają?

Agnieszka Dygant niedawno opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z najważniejszymi kobietami swojego życia: siostrą i mamą. Fani byli zachwyceni ich widokiem!

Aktorka regularnie publikuje zdjęcia, na których pojawia się razem z mamą. Stąd wiemy, że mama Agnieszki Dygant jest niezwykle zadbana i zawsze wygląda niezwykle stylowo. Ma wyraźną słabość do dobrych marek – na jednym ze zdjęć widzimy ją z pikowaną torebką marki Chanel! Nigdy nie zapomina także o umalowaniu ust czerwoną szminką!

Kim jest mama Agnieszki Dygant?

Agnieszka Dygant bardzo chroni prywatność swoich bliskich, dlatego nie wiadomo, czym zawodowo zajmuje się jej mama. Jednak aktorka w kilku wywiadach ujawniła kilka faktów ze swojego dzieciństwa. Nie zawsze było kolorowo. 

Mama Agnieszki Dygant wcześnie straciła pierwszego męża, czyli ojca przyszłej aktorki. Na szczęście los się do niej uśmiechnął i spotkała na swojej drodze mężczyznę, w którym się zakochała. Razem stworzyli wspaniały dom dla małej Agnieszki i doczekali się własnej córki – Natalii. Niestety, zaledwie rok później poniósł on śmierć w wypadku samochodowym. Starsza córka po latach wspominała tamten ciężki okres w jednym z wywiadów:

– Reagowałam jak opuszczone dziecko, niejeden raz widziałam i czułam cierpienie mamy. Zawalił jej się świat, wpadła w depresję. Musiała jednak pokonać ją – miała przecież maleńkie dziecko  – cytuje Agnieszkę Dygant portal pomponik.pl

Agnieszk Dygant z mamą wyglądają fenomenalnie! Nikt nie poznałby, że za tymi szerokimi uśmiechami kryje się trudna przeszłość i wiele zmartwień. Mamy nadzieję, że obie panie mają już wszystkie ciężkie chwile za sobą.

ZOBACZ TEŻ:

agnieszka dygant z mamą
fot. instagram.com @agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant z mamą wyglądają jak siostry!