Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Fitkau-Perepeczko po metamorfozie. Aktorka mocno skróciła i pofarbowała włosy. Piękna?
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 15.01.2020 12:28

Agnieszka Fitkau-Perepeczko po metamorfozie. Aktorka mocno skróciła i pofarbowała włosy. Piękna?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 05.11.2005 mecz M jak milosc kontra Tylko mnie kochaj N/Z:AGNIESZKA FITKAU-PEREPECZKO
Agnieszka Fitkau-Perepeczko nazywana jest najbardziej uśmiechniętą z polskich gwiazd, kobieta wzbudza też jednak kontrowersje. Ostatnio zrezygnowała z wizerunku, z jakim ją kojarzymy, zmieniła się szczególnie jej fryzura. Trzeba jej to przyznać, wygląda olśniewająco w krótszych i przefarbowanych włosach. Kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko po metamorfozie

Aktorka pojawiła się w programie Onet Rano i od razu przyciągnęła nasz wzrok swoją nową fryzurą. Dotychczas kojarzyliśmy ją z długimi, prostymi, czarnymi włosami. Nadszedł jednak czas na zmiany. Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła poddać się metamorfozie i wyszło jej to jak najbardziej na plus. Teraz jej włosy są znacznie krótsze, zostały też pokręcone i pofarbowane na burgund.

W programie Onet Rano Agnieszka Fitkau-Perepeczko mówiła o swoich rodzicach, życiu w Australii i sytuacji, jaka tam obecnie panuje. Odniosła się też do rozmowy, jaką w Dzień Dobry TVN przeprowadziła z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko. Jej wypowiedź wzbudziła wówczas spore kontrowersje, ponieważ powiedziała, że sytuacja tam panująca jest lepsza, niż przedstawiają to media.

Kim jest Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest aktorką i była modelką, od 40 związana z Australią. Jak powiedziała dla Onetu, to sprawia, że ona bardziej współczuje ogarniętemu pożarami krajowi. Ta sytuacja to nie jedyna kontrowersja, związana z aktorką.
W zeszłym roku poradziła ludziom, że częściej powinni się uśmiechać na cmentarzach, co mogło wśród niektórych wzbudzić oburzenie. Kobieta jednak uważa, że w taki sposób powinno się postępować. Mówiąc o tym, wspominała swojego męża, odtwórcę roli Janosika, Marka Perepeczko, zmarłego w 2005 roku. Byli małżeństwem przez prawie 40 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
youtube.com, Onet Rano

Nowa fryzura kobiety wygląda naprawdę pięknie.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 05.11.2005 mecz M jak milosc kontra Tylko mnie kochaj N/Z:AGNIESZKA FITKAU-PEREPECZKO

Przyzwyczajeni jesteśmy do takiego wizerunku aktorki.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
commons.wikimedia.org/wiki/User:Zwiadowca21

Od dawna była mu wierna.

ZOBACZ TEŻ:

źródła: kultura.onet.pl
Zawsze pełna energii i uśmiechnięta, aktorka namawia innych, żeby żyli tak jak ona. Nie stroni przy tym od kontrowersji. Ostatnio skomentowała swoje starcie z Kingą Rusin. Naszą uwagę, poza jej słowami, przyciągnęła również jej nowa fryzura, w której Agnieszka Fitkau-Perepeczko prezentuje się świetnie.