Agnieszka Fitkau-Perepeczko nazywana jest najbardziej uśmiechniętą z polskich gwiazd, kobieta wzbudza też jednak kontrowersje. Ostatnio zrezygnowała z wizerunku, z jakim ją kojarzymy, zmieniła się szczególnie jej fryzura. Trzeba jej to przyznać, wygląda olśniewająco w krótszych i przefarbowanych włosach. Kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek. 
 
Zawsze pełna energii i uśmiechnięta, aktorka namawia innych, żeby żyli tak jak ona. Nie stroni przy tym od kontrowersji. Ostatnio skomentowała swoje starcie z Kingą Rusin. Naszą uwagę, poza jej słowami, przyciągnęła również jej nowa fryzura, w której Agnieszka Fitkau-Perepeczko prezentuje się świetnie. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko po metamorfozie

Aktorka pojawiła się w programie Onet Rano i od razu przyciągnęła nasz wzrok swoją nową fryzurą. Dotychczas kojarzyliśmy ją z długimi, prostymi, czarnymi włosami. Nadszedł jednak czas na zmiany. Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła poddać się metamorfozie i wyszło jej to jak najbardziej na plus. Teraz jej włosy są znacznie krótsze, zostały też pokręcone i pofarbowane na burgund.

W programie Onet Rano Agnieszka Fitkau-Perepeczko mówiła o swoich rodzicach, życiu w Australii i sytuacji, jaka tam obecnie panuje. Odniosła się też do rozmowy, jaką w Dzień Dobry TVN przeprowadziła z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko. Jej wypowiedź wzbudziła wówczas spore kontrowersje, ponieważ powiedziała, że sytuacja tam panująca jest lepsza, niż przedstawiają to media. 

Kim jest Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest aktorką i była modelką, od 40 związana z Australią. Jak powiedziała dla Onetu, to sprawia, że ona bardziej współczuje ogarniętemu pożarami krajowi. Ta sytuacja to nie jedyna kontrowersja, związana z aktorką. 
 
W zeszłym roku poradziła ludziom, że częściej powinni się uśmiechać na cmentarzach, co mogło wśród niektórych wzbudzić oburzenie. Kobieta jednak uważa, że w taki sposób powinno się postępować. Mówiąc o tym, wspominała swojego męża, odtwórcę roli Janosika, Marka Perepeczko, zmarłego w 2005 roku. Byli małżeństwem przez prawie 40 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
youtube.com, Onet Rano

Nowa fryzura kobiety wygląda naprawdę pięknie. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 05.11.2005 mecz M jak milosc kontra Tylko mnie kochaj N/Z:AGNIESZKA FITKAU-PEREPECZKO

Przyzwyczajeni jesteśmy do takiego wizerunku aktorki. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
commons.wikimedia.org/wiki/User:Zwiadowca21

Od dawna była mu wierna. 

ZOBACZ TEŻ:

źródła: kultura.onet.pl
Poprzedni artykułByła piękna studentką. Chciała poprawić swoją urodę, przeszła 15 operacji, dziś nie przypomina siebie
Następny artykułTonik do cery tłustej. 5 toników, które pomogą ci z problematyczną cerą
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego