Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, co najbardziej uwielbiał jej mąż. Kiedy robiła dla niego jedną rzecz, szalał na jej punkcie
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 19.07.2020 13:07

Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, co najbardziej uwielbiał jej mąż. Kiedy robiła dla niego jedną rzecz, szalał na jej punkcie

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
fot. eastnews.pl/ Sebastian Wolny

Agnieszka Fitkau-Perepeczko udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, co uwielbiał jej mąż. Zdradziła, że gdy robiła tę jedną rzecz, Marek Perepczko szalał na jej punkcie. Charyzmatyczna gwiazda ze szczegółami zdradza kulisy swojej prywatności.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli aktorka i wdowa po serialowym Janosiku mieszka obecnie w Australii, jednak niedługo wróci do Polski. W wywiadzie zdradziła, czym doprowadzała męża do szaleństwa z miłości.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko szczerze o zmarłym mężu

Gwiazda od lat jest obecna w mediach i jako jedna z niewielu kobiet, z wiekiem staje się coraz bardziej promienna. Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 78 lat i wciąż zachwyca swoim blaskiem, pozytywną energią i onieśmielającym uśmiechem.

Gwiazda w wywiadzie dla magazynu Na żywo zdradziła, jak wyglądają jej obecne związki i relacje oraz co robiła, by Marek Perepeczko za nią szalał. –Mnie cieszy dobrze wysmażony stek, który mogę zjeść na moim tarasie z kieliszkiem wina, dobra książka — mówi w wywiadzie radosna Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

 1. TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, potwierdzono śmierć
 2. Aż trudno uwierzyć, co Jacek Kurski z żoną zrobili tuż po wyjściu z kościoła. Nawet nie zdążyli się przebrać, do sieci trafiły zdjęcia
 3. Pilny komunikat Polsatu. Mówią o zagrożeniu zdrowia i życia

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: mąż za nią szalał

Niedawno, w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym kobieta świętuje swoje urodziny, tańcząc w pończochach z kieliszkiem szampana. Podczas wywiadu, została zapytana, czy robiła tak również dla swojego nieżyjącego już męża.

Uwielbiał to. Przecież każdy prawdziwy facet lubi, jak kobieta dla niego tańczy! […] On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością. A ja lubię słuchać swojego mózgu — powiedziała gwiazda podczas wywiadu z magazynem Na żywo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Fitkau-Perepczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko korzysta z życia.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradziła, za czym szalał jej mąż.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowe odkrycie, kotlety schabowe z niebywałą niespodzianką. Lepszych nie jadłeś
  2. Rząd alarmuje. Turyści muszą bardzo uważać, można łatwo stracić ogromne pieniądze na wakacje
  3. Ogromny sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Nagle cała Polska dowiedziała się, co stoi za sukcesem byłej pierwszej damy
  4. Czytelniczka: „Jestem atrakcyjną kobietą, a podrywają mnie brzydcy faceci. Czy coś ze mną nie tak?”
  5. Jedna z największych gwiazd odejdzie z ”M jak miłość”? Fani boją się najgorszego
  6. Polacy dostają identyczną wiadomość, znamy treść. Są w niebezpieczeństwie, pod żadnym pozorem nie wolno odpowiadać

Źródło: pomponik.pl