Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 79 lat. Nie do wiary, jak oszałamiająco wygląda gwiazda
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.05.2021 13:13

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 79 lat. Nie do wiary, jak oszałamiająco wygląda gwiazda

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
fot. East News / MIREK NOWORYTA / eastnews.pl

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która za rok skończy 80 lat, wygląda naprawdę oszałamiająco. Wiele osób z pewnością przyznałoby, że wygląda na znacznie mniej. Była gwiazdą PRL-u, a po latach powróciła w roli Simony w M jak miłość. Czym dzisiaj zajmuje się aktorka?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, choć wzbudzała zainteresowanie wielu mężczyzn, kochała tylko jednego. Z Markiem Perepeczko poznała się na studiach. Co sądzi o przelotnych romansach?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma 79 lat

Aktorka zasłynęła z takich produkcji, jak np.: Nie ma róży bez ognia, Lalka, Nie lubię poniedziałku. Od kiedy skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, jej życie kręciło się wokół teatru, filmu i telewizji.

To właśnie w PWST poznała swojego męża Marka Perepeczko. Para przeżyła ze sobą 40 lat – aż do śmierci aktora w 2005 roku. Chociaż wiele mężczyzn było nią zainteresowanych, ona kochała tylko jego. I tak jest do dzisiaj.

Gwiazda ma już 79 lat. Jej wygląd wcale na to nie wskazuje. Bez wątpienia aktorka zachwyca świetną kondycją. Na swoim Instagramie publikuje odważne zdjęcia, które przyciągają uwagę internautów. Pani Agnieszka jest w pełni świadoma swojej wciąż rozkwitającej kobiecości.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


W jednym z ostatnich wywiadów z magazynem Na żywo, którego udzieliła w 2020 roku, zdradziła, że wciąż zdarza jej się romansować z mężczyznami. Jednak jej podejście do tych relacji już nieco się zmieniło.

Fitkau-Perepeczko: to są romanse na chwilę, które dodają mi tylko blasku

Zapytana o to, czy w każdym mężczyźnie szuka swojego ukochanego Marka, stanowczo zaprzeczyła. Jak stwierdziła, jest to zupełnie niemożliwe. Dla niej mąż był jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, […], ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością – wyznała redakcji Na żywo.

Perepeczko dodała, że lubi kierować się tym, co podpowiada jej umysł. On z kolei wie, że są to chwilowe romanse, które mają tylko dodać jej blasku.

W ostatnim czasie Panią Agnieszkę możemy spotkać częściej w social mediach niż na ekranie. Bez wątpienia jej wpisy robią furorę. Sami spójrzcie, jak dzisiaj prezentuje się gwiazda polskiego kina!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Kobieta.wp.pl