Agnieszka Fitkau-Perepeczko: partner gwiazdy był od niej młodszy aż 41 lat! Okazuje się, że różnica wieku nie stanęła na drodze ich miłości i przez lata tworzyli szczęśliwy związek. Jak kształtowała się relacja tych dwojga?

Gwiazda przez wiele lat związana była z wybitnym aktorem, Markiem Perepeczką. Niestety aktor zmarł w listopadzie 2005 roku. Para nie doczekała się potomstwa. Strata męża była dla Agnieszki wielkim ciosem, jednak po latach postanowiła nawiązać nową miłosną relację. Związała się z mężczyzną, który był od niej znacznie młodszy – dzieliło ich 41 lat. Agnieszka Fitkau-Perepeczko: partner aktorki to znana postać w świecie mediów!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: partner

Kilka lat temu Agnieszka Fitkau-Perepeczko odnalazła szczęście u boku młodszego partnera. Chociaż zakochanych dzieliła spora różnica wieku, okazało się, że dla prawdziwej miłości wiek nie jest przeszkodą. Aktorka i Michał Olejnik są autorami książki Romantyczna kolacyjka. Para mieszkała w domu aktorki w dalekiej Australii. Fitkau-Perepeczko opowiedziała o ich relacji na łamach Rewii:

– Z Michałem natomiast łączy mnie romantyczna przyjaźń, fascynacja, flirt. Poznaliśmy się 11 lat temu, kiedy grałam Simonę w serialu M jak miłość. Michał był wtedy kierownikiem planu. Nie chcę zdradzać o nas nic więcej, bo zaraz ludzie powiedzą, że starowince, czyli mnie, coś się wydaje. Czy komuś się to podoba, czy nie, jestem pełnokrwistą kobietą i taką się czuję, mimo takiego, a nie innego wieku – zdradziła Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

Jak można zauważyć, gwiazda niezwykle ciepło wypowiadała się o partnerze, jednak przyznała, że pamięć o jej zmarłym mężu wciąż pozostaje żywa. Przyjrzymy się teraz bliżej postaci Michała Olejnika! 

Kim jest Michał Olejnik?

Michał Olejnik jest znanym filmowcem, przez lata był kierownikiem planu zdjęciowego w serialu M jak miłość. Fitkau-Perepeczko wcielała się wówczas postać Simony. To właśnie na planie serialu narodziło się ich gorące uczucie. Początkowo aktorka nie była przekonana do związku, uznając, że spora różnica wieku stanowi przeszkodę nie do przeskoczenia. Szybko okazało się, że bardzo się myliła! Para zamieszkała w Melbourne i wiodła szczęśliwe życia przez wiele lat. Niestety ich uczucie się wypaliło, a każdy z nich poszedł w swoją stronę.

Mamy nadzieję, że zarówno Agnieszka Fitkau-Perepeczko, jak i Michał Olejnik wiodą szczęśliwe życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka fitkau-perepeczko: partner
instagram.com @agnieszkaperepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: partner gwiazdy był od niej młodszy o 41 lat.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWiek Heleny Norowicz jest nie do uwierzenia! Ma ponad 80 lat, a wciąż robi szpagaty
Następny artykułPolsat wyświetli dziś najbardziej kontrowersyjny polski film wszech czasów. Krytycy go zmiażdżyli