Connect with us

Rozrywka

Agnieszka Holland wyreżyseruje POLSKI SERIAL dla NETFLIXA

Opublikowane

-

Agnieszka Holland
WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

W tym tygodniu ruszają zdjęcia do nowej produkcji Netflixa. Plotki o polskiej produkcji krążyły po sieci od dłuższego czasu, teraz wszystko się potwierdziło! W Polsce powstanie serial dla Netflixa, a jego reżyserem została Agnieszka Holland. Ten wybór nie dziwi nikogo, Holland była jednym z reżyserów jednego z najpopularniejszych seriali tej platformy – House of Cards. 

Filmstart.pl podaje, że za kamerą stanie Agnieszka Holland wraz ze swoją córką Katarzyną Adamik. W serialu zobaczymy Andrzej Chyrę, Robert Więckiewicz, Michalina Olszańska, Zofia Wichłacz i Maćka Musiała– który ma wcielić się w jedną z głównych ról. Autorem scenariusza i pomysłodawcą jest Joshua Lang, za produkcje odpowiadają osoby wcześniej pracujące przy House of Cards:

– Serial ma zostać utrzymany w stylistyce zimnowojennych thrillerów szpiegowskich i ma prezentować alternatywną historię świata, w którym żelazna kurtyna nigdy nie upadła– donosi serwis. W 2002 roku, dwadzieścia lat po straszliwym ataku terrorystycznym z 1982 roku, który pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego, student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie wszystkich mieszkańców kraju – i całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

My nie możemy się doczekać i na pewno będziemy oglądać. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku!

https://www.youtube.com/watch?v=54j8n5KT_VY

Zobaczcie zdjęcia obsady:

Andrzej Chyra

upload.wikimedia.org

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Rozrywka

Lesbijskie sceny w „M jak Miłość”. Na pocałunku się nie skończy? Zobacz zdjęcia

Opublikowane

-

Jeżeli jesteście wiernymi fanami, to już wiecie, że przed nami wyjątkowo interesujące odcinki serialu M jak Miłość. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Ta kobieta ma 36 lat i jest…BABCIĄ!

Opublikowane

-

Poznajcie Carrie Hilton, która jest najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Najlepsze przeróbki okładki Vogue Polska. Zobaczcie!

Opublikowane

-

Stało się to, na co wszyscy czekali. Vogue Polska właśnie ukazał się naszym oczom. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy