Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska pokazała intymne zdjęcie z mężem. Fani nie mogą oderwać oczu
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.01.2020 20:54

Agnieszka Kaczorowska pokazała intymne zdjęcie z mężem. Fani nie mogą oderwać oczu

Agnieszka Kaczorowska
instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie pokazała intymne sylwestrowe zdjęcie z mężem. Fanom naprawdę trudno było oderwać wzrok od zakochanych. Uwodzicielski kadr opatrzyła imponującym podsumowaniem roku 2019. Szczęśliwi. Życzymy wszystkim takiego szczęścia – napisała tancerka.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2019 dla gwiazdy i jej męża był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany. Przypomnijmy, że w wakacje na świecie przywitali ich wyczekaną córeczkę, Emilkę. Od tej pory dumna mama i jej pociecha wydają się zupełnie nierozłączne. Pomimo że tegorocznego Sylwestra Agnieszka Kaczorowska spędziła w zaciszu domowym, prezentowała się zjawiskowo.

Agnieszka Kaczorowska pokazała romantyczny kadr

Tegorocznego Sylwestra Agnieszka Kaczorowska spędziła z rodziną w domu. W związku z tym, że był to pierwszy raz, kiedy Nowy Rok witała w roli mamy, postanowiła podzielić się swoją refleksją dotyczącą roku 2019.

Tancerka zdecydowała się włożyć nawet iście sylwestrową, błyszcząca sukienkę, która natychmiast przykuła uwagę obserwatorów. Wspólnie z mężem zrobili również intymną sesję. Kadry wywołały salwę zachwytu. Co więcej, zdjęcia owiane zostały refleksją szczęśliwych rodziców.

-Rok temu o tej porze podzieliliśmy się z Wami radosną nowiną, że spodziewamy się powiększenia naszej rodzinki… Dziś siedzimy przy własnym wymarzonym kominku, a córeczka przygląda się z uśmiechem, jak robimy sobie zdjęcia – rozpoczęła Agnieszka.

Rok 2019 był dla niej niesamowity

Jak sama przyznaje, rok 2019 był wyjątkowy i minął w mgnieniu oka. Razem z mężem są niesamowicie wdzięczni za wszystko, czego doświadczyli.

-[…] Przede wszystkim dostaliśmy najpiękniejszy dar, jakim jest Emilka. Jesteśmy wypełnieni miłością i tak żegnamy 2019 rok. Nie możemy się doczekać tego, co nadchodzi, choć teraz to każdy nowy dzień jest małym cudem […] – dodaje.

Oglądanie jej wszystkich pierwszych razy jest czymś niewiarygodnym. Nowe umiejętności i pogoda ducha dziewczynki wywołują uśmiech na twarzy dumnych rodziców. Na koniec poprosiła, aby obserwatorzy bawili się tego wieczoru najlepiej jak to możliwe.

ZOBACZ ROMANTYCZNE ZDJĘCIA:

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska z mężem podsumowali rok 2019.

Agnieszka Kaczorowska

Intymne kadry wywołały zachwyt.

Agnieszka Kaczorowska

Uśmiech nie znikał z jej twarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. „Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
  4. Sandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa
  6. Nie żyje gwiazdor „M jak miłość”, „Klanu”, „Ekstradycji” i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media