Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska ujawniła, jak nazwie drugie dziecko. Dobry wybór?
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 07.02.2021 11:20

Agnieszka Kaczorowska ujawniła, jak nazwie drugie dziecko. Dobry wybór?

Agnieszka Kaczorowska
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Agnieszka Kaczorowska niedawno przekazała całemu światu niezwykle radosną nowinę. Gwiazda oznajmiła, że już drugi raz spodziewa się dziecka. Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich jej fanów, teraz aktorka ujawniła, jakie imię mu nada, jeżeli to będzie chłopiec. Przyznała, że na imię dla dziewczynki jeszcze nie ma pomysłu.

Wiadomość o ciąży zawsze wiąże się z ogromem radości i szczęścia. Agnieszka Kaczorowska uraczyła nas jakiś czas temu wspaniałą informacją o kolejnym potomku, którego właśnie nosi pod sercem. Gwiazda jeszcze nie ma pewności co do płci swojego maleństwa, jednak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zapowiedziała już, że jeżeli będzie to chłopiec, to najprawdopodobniej otrzyma imię Stefek.

Agnieszka Kaczorowska: imię dziecka

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. 26 lipca 2019 urodziła swoje pierwsze dziecko – córkę, Emilię. Jakiś czas temu poinformowała o kolejnym potomku, publikując wpis na Instagramie.

Wszystkich tych, którzy byli przez ostatnie wiele miesięcy zaniepokojeni moją szczupłością/chudością, a nawet według niektórych anoreksją […] pragnę z radością zawiadomić, że zdrowo rosnę…a w zasadzie rośniemy. I tak będzie przez kolejne kilka miesięcy. Nie musicie się martwić – mogliśmy wówczas przeczytać na profilu aktorki.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie imienia swojego drugiego dziecka. Agnieszka Kaczorowska wyznała, że już podczas pierwszej ciąży wraz z mężem mieli wybrane imię męskie.

My mamy imię dla chłopca. Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana powiedziała aktorka, cytuje jastrzabpost.pl.

Agnieszka Kaczorowska: ciąża

Agnieszka Kaczorowska podczas rozmowy dla portalu Jastrząb Post wyjawiła również, jak czuje się podczas drugiej ciąży i jak zareagowała na wiadomość o tym, że drugi raz zostanie matką. Przyznała, że wiadomość o ciąży trochę ją zaskoczyła.

Tym razem to było dość zaskakujące. Gdzieś tam chcieliśmy, ale mieliśmy na to totalny luz i wolność. W pewnym momencie zrobiłam test ciążowy, totalnie się wzruszyłam, bo pierwszy raz widziałam na teście dwie kreski, więc to było trochę dla mnie nowe. Oboje się popłakaliśmy. Wielkie zaskoczenie, inna radość, taka mniej przewidywalna – przyznała Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka wyznała także, że doświadczenia związane z drugą ciążą zdecydowanie różnią się od tych, które towarzyszyły jej podczas pierwszej.

-Wszystko jest inaczej. Z jednej strony mam wrażenie, że nie przeżywamy tej ciąży tak bardzo. Wiadomo, że jest Emilka i cały czas się nią zajmujemy. Właśnie nawet wczoraj powiedziałam do Maćka, że nie głaszczemy tyle tego brzucha, nie przytulamy go tak bardzo, bo dzieją się inne rzeczy i to chyba jest normalne – tłumaczyła w dalszej części rozmowy.

My życzymy Agnieszce dużo zdrowia i spokoju i czekamy na informację, czy wkrótce poznamy Stefka, czy może Emilka będzie miała siostrzyczkę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabost.pl, instagram.com