Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska padła ofiarą hejtu. W komentarzach grożono jej córeczce
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 14.08.2019 14:54

Agnieszka Kaczorowska padła ofiarą hejtu. W komentarzach grożono jej córeczce

Agnieszka Kaczorowska padła ofiarą skandalicznego hejtu. Okropne komentarze pojawiły się na Instagramie aktorki. Oprócz licznych słów nienawiści możemy zobaczyć też groźby karalne i słowa o śmierci jej córki. Młoda mama reaguje natychmiastowo – idzie na policję.

Agnieszka Kaczorowska to aktorka, która największy rozgłos zyskała dzięki roli Bożenki w Klanie. Dziś jest jednak gwiazdą więcej niż jednej roli, a od niedawna spełnia się w kolejnej – została mamą! Ostatnie wydarzenia jednak nie pozwalają jej na spokojne cieszenie się macierzyństwem. Jej córka nie ma jeszcze miesiąca, a już padła ofiarą hejtu.

Dziecko Kaczorowskiej padło ofiarą skandalicznego hejtu

Młoda aktorka poświęciła się macierzyństwu bardzo mocno. Postanowiła odstawić karierę na bok, a będąc w ciąży została bardzo aktywną instamatką. Jej córeczka ma dopiero dwa tygodnie, a została prawdziwą gwiazdą Instagrama! Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje swoją pociechę i opowiada jak czuje się w nowej roli. Mimo osiągnięcia wielkiego sukcesu i szczęścia, jakie przyszło po pojawieniu się nowego członka rodziny, to gwiazda serialu Klan doświadczyła również ciemnych stron sławy. Nikt nie zasługuje na takie komentarze.

Anonimowy użytkownik napisał, że szkoda, że jej dziecko nie zdechło od razu przy porodzie. Aktorka natychmiast zareagowała i zgłosiła sprawę na policję. Powiedziała, że bezpieczeństwo jej córki jest najważniejsze, dlatego też po tym wydarzeniu zrezygnowała z pokazywania twarzy córeczki publicznie. Kim trzeba być, aby posunąć się aż tak daleko i rzucać takimi słowami w stronę dziecka?

Agnieszka Kaczorowska idzie na policję i nagłaśnia sprawę

Hejt w internecie stanowi problem od lat. To, co spotkało świeżo upieczoną matkę jest okropne! Wiadomości, jakie dostała od razu pokazała fanom.

Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne – pisze pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

– Komentarzami, które są groźbami karalnymi, powinna już zająć się policja. Chciałabym, aby więcej mówiło się o tym, że nikt w Internecie nie jest anonimowy – komentuje sytuację Agnieszka Kaczorowska.

Reakcja aktorki to nie tylko dbanie o właśnie bezpieczeństwo, ale pokazanie też innym, którzy padają ofiarami hejtu, że trzeba z nim walczyć i zgłaszać odpowiednim służbom.

Zobacz zdjęcia młodych rodziców:

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jeszcze podczas ciąży. Aktorka z niecierpliwością czekała na nadejście dziecka.

Agnieszka Kaczorowska

Szczęśliwa młoda mama chwaląca się córeczką kilka dni po porodzie.

Agnieszka Kaczorowska

Rodzina w komplecie. Agnieszka razem z mężem Maciejem Pelą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Matka i córka chciały upodobnić się do siebie. Na operacje wydały 250 tys. zł
  2. Karol Strasburger wziął ślub. Jego ukochana jest młodsza o 37 lat
  3. Koniec z pozycją „69”. Teraz króluje pozycja ”68” wśród wszystkich par
  4. Zaręczyny z piekła rodem. Mężczyzna zrobił coś obrzydliwego, internauci: „Sadysta”
  5. Martyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”