Agnieszka Kaczorowska zdobyła się na bardzo smutne wyznanie. Jak wielu z nas z powodu koronawirusa spotkał ją trudny wybór. Decyzja, jaką podjęła, nie należy do najłatwiejszych, zdecydowała się zamknąć jeden z ważniejszych rozdziałów swojego życia. Ból serca ogromny – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska zmuszona sytuacją, jaką przyniosła epidemia koronawirusa, musiała podjąć bardzo trudną decyzję. W długim poście na swoim Instagramie tancerka z ciężkim sercem pożegnała się z do tej pory jednym z najważniejszych aspektów życia.

Agnieszka Kaczorowska zamyka szkołę tańca

Od 2017 roku aktorka, a także przecież zawodowa tancerka prowadziła szkołę tańca Danceworld. Niestety epidemia koronawirusa uniemożliwiła szkole normalne działanie. Biznes, który nie przynosił dochodów, a który był wielką pasją i sukcesem gwiazdy, wymagał ostatecznej decyzji.

Gwiazda zdecydowała się zamknąć swoją szkołę tańca. Nie miała wyjścia, epidemia uniemożliwiła prowadzenie działalności dalej:

– Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia – oznajmiła swoim fanom tancerka.

  1. Nie żyje legendarny aktor. Polacy kochali filmy z jego udziałem
  2. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Chodzi o II turę wyborów
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Agnieszka Kaczorowska: ból serca ogromny

Dla aktorki rodzina jest najważniejsza. Postanowiła wraz z mężem nie inwestować w biznes, który nawet nie wiadomo, kiedy mógłby na nowo ruszyć pełną parą:

-Stanęłam przed dużym dylematem – inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania – wyjaśnia tancerka i dodaje:

-Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz kiedy jestem przede wszystkim mamą – wytłumaczyła swoją decyzję gwiazda.

Mimo tak smutnej decyzji aktorka stara się widzieć wszystko w pozytywnych barwach. Jest wdzięczna za trzy lata działania szkoły, za jej uczniów. W końcu to właśnie w jej szkole zatrudnił się tancerz, który jak się okazało, stał się mężczyzną jej życia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych… W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem – inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.???????? To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś.???? Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego… może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją.✊???????? ____________________ Na koniec dziękuję oficjalnie wszystkim, z którymi współpracowałam i dziękuje wszystkim którzy nam zaufali. Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się ze mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia.????

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Aktorka podjęła trudną decyzję.

Agnieszka Kaczorowska
fot. instagram.com/agakaczor

Gwiazda niedawno została mamą i to ta rola jest dla niej najważniejsza.

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com/agakaczor

Aktorka w swojej szkole poznała przyszłego męża, ojca swojej córki Emilki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdyby decydowali więźniowie, druga tura nie byłaby potrzebna? Wiemy, kto wygrał w zakładach karnych
  2. Kelnerka zobaczyła, co zostawił jej bogaty klient i zaczęła się trząść. Nigdy nie mogła się spodziewać podobnej rzeczy
  3. Ogromna zmiana na polskiej granicy. Wielu nie miało pojęcia, że zacznie się już dzisiaj
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia

źródło: filmy.interia.pl

 

 

Poprzedni artykułWażny komunikat ministerstwa rodziny. Wszyscy Polacy powinni się z nim zapoznać, można wiele zyskać
Następny artykułSmutne informacje o Zenku Martyniuku. Niestety, nic nie można było zrobić
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.