Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Agnieszki Kaczorowskiej jest od niej sporo starszy. Gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcie
Marta Kulik
Marta Kulik 13.08.2019 16:50

Brat Agnieszki Kaczorowskiej jest od niej sporo starszy. Gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcie

agnieszka kaczorowska: karmienie piersią
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska: brat jest od niej sporo starszy, ale w dzieciństwie spędzała z nim mnóstwo czasu. Do tej pory utrzymują bliskie relacje. W 2015 roku gwiazda zabrała brata do programu Hell’s Kitchen, gdzie wspólnie oceniali dani przygotowane przez uczestników. Jedzenie to ich wspólna pasja!

Agnieszka Kaczorowska: brat Piotr zawsze był dla niej bardzo opiekuńczy. Choć jest między nimi duża różnica wieku, to są przykładnym rodzeństwem. Aktorka i tancerka opowiedziała, co brat robił dla niej w młodości! Specjalnie dla siostry opuszczał lekcje.

Agnieszka Kaczorowska: brat

Brat Agnieszki Kaczorowskiej, Piotr towarzyszył jej na planie Hell’s Kitchen, gdzie wspólnie delektowali się potrawami starannie przygotowanymi przez zawodników. Gwiazda zdradziła, że razem z bratem są mistrzami, jeśli chodzi szukanie miejsc z pysznym jedzeniem!

– Gdy nasze możliwości czasowe na to pozwalają, bardzo lubimy wychodzić wspólnie z rodziną do fajnych restauracji, na obiad czy kolację. Najczęściej to ja lub mój brat wynajdujemy ciekawe miejscówki, z dobrymi recenzjami. Wszyscy lubimy pysznie zjeść — mówiła w Hell’s Kitchen.

Gwiazda dodała też, że sama uwielbia gotować, ale największą przyjemność czuje wtedy, gdy posiłki może podać swoim bliskim. Choć obowiązki zawodowe nie zawsze pozwalają na wspólne posiłki, to rodzeństwo korzysta z każdej wolnej chwili, aby chwilę porozmawiać.

Agnieszka Kaczorowska: rodzeństwo poświęcało jej wiele czasu

Okazuje się, że wspólna pasja do jedzenia to nie wszystko. Brat i siostra Agnieszki Kaczorowskiej poświęcali jej sporo czasu, gdy wymagała ich opieki. Gwiazda opowiedziała, że bywały chwile, gdy zastępowali jej rodziców.

Mam sporo starsze rodzeństwo, które w stosunku do mnie zawsze było bardzo opiekuńcze. Często mama zwalniała ich nawet z lekcji, by mogli odprowadzać mnie na nagrania albo treningi. Potrafili wysiadywać ze mną godzinami – mówiła Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Imperium TV.

Dodała, że siostra i brat wciąż są dla niej bardzo serdeczni. Rodzice gwiazdy rozwiedli się, gdy miała zaledwie dziesięć lat, dlatego rodzeństwo musiało zwracać na nią jeszcze większą uwagę. Dzięki temu jednak ich relacja stała się silna na wiele lat. Siostra Agnieszki Kaczorowskiej mieszka w Anglii, ale gdy uda im się spotkać, tancerka chętnie pokazuje wspólne chwile w mediach społecznościowych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Kaczorowska: brat

Agnieszka Kaczorowska zabrała mamę i brata do Hell’s Kitchen!

Agnieszka Kaczorowska: brat

Rodzeństwo od zawsze ma świetną relację. Brat opiekował się Agnieszką, gdy była mała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pasażerowie samolotu, którzy powinni się za siebie wstydzić. Zachowali się żenująco
  2. Sport był dla niej wszystkim. 26-letnia bokserka zginęła tragicznie kilka miesięcy temu
  3. Herbata o smaku ginu z tonikiem. Możesz bezkarnie pić ją nawet w pracy
  4. Jaki kolor włosów odmładza? 7 odcieni włosów, które odejmą ci lat
  5. Rodzice Braci Golców nie spodziewali się bliźniąt. „Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka!”

Źródło: gala.pl