Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie podjęła wiele poważnych decyzji odnośnie do swojej przyszłości. Piękna aktorka lata moment przywita na świecie pierwsze dziecko. Który to już miesiąc? Gwiazda dumnie prezentuje ciążowy brzuszek w zabójczej stylizacji. Przepiękna?

Urocza, uśmiechnięta i spontaniczna – Agnieszka Kaczorowska jest uwielbiana zarówno przez osoby, które śledzą przebieg jej kariery, jak i każdego, kto ma z nią choćby przypadkową styczność. Utalentowana tancerka i aktorka, na pewien czas postanowiła zrobić sobie przerwę. Chociaż ciąża artystki staje się coraz bardziej zaawansowana, po Kaczorowskiej zupełnie nie widać nawet śladu zmęczenia. Wręcz przeciwnie: na ostatnim zdjęciu po prostu promienieje!

Co napisała Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w social mediach, dzięki czemu fani zawsze wiedzą, co słychać u ich ulubionej gwiazdy. Kiedy artystka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje na tle panoramy Warszawy, nie posiadali się z zachwytu!

Na tę okazję tancerka wybrała długą suknię w kolorze klasycznej czerwieni, która podkreślała jej wyraźny ciążowy brzuszek. Ponieważ pogoda nas nie rozpieszcza, zdecydowała się narzucić na ramiona elegancki płaszcz o klasycznym kroju. Zadbała także o takie szczegóły jak paznokcie w tym samym odcieniu, co strój oraz delikatny makijaż.

Kaczorowska opatrzyła zdjęcie długim i wzruszającym opisem na temat swojego rodzinnego miasta – Warszawy. Podzieliła się z fanami refleksją o latach, które spędziła w stolicy oraz swojej drodze do sławy. Aż łza się w oku kręci…

– Miałam ogromne szczęście, że to właśnie tu dorastałam. Choć zawsze wyzwaniem było dla mnie odpoczywanie, to mam też zbudowany silny kręgosłup i wiem, że sukcesu nie dostaje się w prezencie. Jestem nauczona tego, że ciężką pracą, uporem, dyscypliną, pokorą, z sercem wypełnionym dobrem i pasją zdobywa się wymarzone szczyty.

Co robi Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska niedawno poinformowała fanów oraz uczniów swojej szkoły tańca, Danceworld by A. Kaczorowska, że zamierza ograniczyć dotychczasowe aktywności zawodowe. Jej obowiązki przejmie mąż, Maciej Pela.

Przyszli rodzice na razie zdecydowali się nie ujawniać, czy oczekują narodzin chłopca, czy dziewczynki. Jak wyznała Agnieszka Kaczorowska, wolą poczekać do późniejszego etapu ciąży, kiedy będą mogli mieć całkowitą pewność. Z tego powodu para zastanawia się zarówno nad męskimi, jak i żeńskimi imionami.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży wygląda piękniej niż kiedykolwiek wcześniej. Życzymy jej wszystkiego dobrego!

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wygląda po prostu obłędnie! Jak myślicie, czy maluch odziedziczy talent po sławnej mamie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Górniak i inne gwiazdy wspierają Weronikę Rosati. „Jesteśmy z Tobą i jest nas więcej”
  2. Jak kiedyś wyglądała Katarzyna Nosowska? Gwiazda pokazała zdjęcie sprzed 30 lat!
  3. Femi Stories to polska marka z silnym przekazem. Ich ubrania nosi Dorota Szelągowska
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!

źródło: plejada.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.