Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaczorowska planuje ciążę w tabloidzie. „Ja jestem gotowa na dzieci”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 23.05.2018 13:52

Kaczorowska planuje ciążę w tabloidzie. „Ja jestem gotowa na dzieci”

Agnieszka Kaczorowska
instagram.com

Agnieszka Kaczorowska, której pląsy na parkiecie podziwiać mogliśmy w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” zdradziła swoje plany dotyczące związku z Maciejem Pelą.

Para spotyka się od kilku miesięcy, zaś w kwietniu ogłosili na Instagramie swoje zaręczyny. Agnieszkę Kaczorowską śledzi na tym portalu blisko 170 tys. obserwatorów.

Instynkt macierzyński

Mimo, że Agnieszka Kaczorowska nie jest w stanie określić, kiedy zdecyduje się na ślub ze swoim partnerem, to jednak deklaruje, że jest gotowa na dziecko. I to przed 30-tką!

W rozmowie z „Faktem” ujawnia:

– Nie mówię „nie” wspólnemu dzieckuJa jestem gotowa na dzieci. Kiedyś wymarzyłam sobie i zaplanowałam, że do 30. roku życia będę miała co najmniej jedno. Latka lecą. On wie, że jestem gotowa – zaklina się Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska – niechlubna przeszłość

Kaczorowska znana jest z reputacji kobiety-modliszki. Przypomnijmy tylko, jak dużą sensację wzbudziła jej obecna relacja z Maciejem Pelą, tancerzem znanym z programu „You Can Dance”. Pela pracuje również w prowadzonej przez Kaczorowską szkole tańca „Danceworld”, mieszczącej się na warszawskiej Pradze.

Oto jak komentowany był ich związek:

Agnieszka kolejny raz zrobiła to samo: rozwaliła czyjś związek. Znają się krótko. Maciej pracuje w jej szkole tańca od końca zeszłorocznego września. Wcześniej przez pięć lat był związany z dziewczyną, które też jest tancerką. W połowie grudnia ubiegłego roku minęły dwa lata, odkąd się zaręczyli. Tydzień później ją zostawił. Ten związek rozpadł się z różnych powodów, ale ostatecznie zostawił tę dziewczynę właśnie dla Agnieszki – twierdzi informator „Twojego Imperium”.

Myślicie, że serialowa Bożenka już wkrótce wymieni towarzystwo ukochanego kota na dziecko? 😉 Jeśli nie, będzie musiała nauczyć się podzielności uwagi. Jesteśmy ciekawi obrotu sprawy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Milionerzy. Urbański spytał panią Natalię na co pójdzie jej wygrana. Za chwilę wszyscy się śmiali
  2. Szok! „Bliźniaczka” Meghan Markle miała ślub tego samego dnia co księżna
  3. Ogromna wpadka Polsatu! Nie wiedzą jak nazywa się ich gwiazda. „Nie znam typiary”
  4. Koleżanka beszta Kaczorowską. Co za ostre słowa!