Agnieszka Kaczorowska: dom tancerki jest ogromny, a gwiazda wraz z mężem już nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli się do niego wprowadzić. Aktorka właśnie zdecydowała się na wzięcie kredytu i kupno spektakularnej posiadłości. Gdzie obecnie mieszka Agnieszka Kaczorowska i czy zdąży się przeprowadzić do czasu porodu? 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już na dniach zostaną rodzicami! Swoim szczęściem w oczekiwaniu na wyczekiwanego maluszka regularnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych zamieszczając zdjęcia z przygotowań. Agnieszka Kaczorowska: dom gwiazdy będzie spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Tancerka wraz z mężem zdecydowała się na kupno nowego lokum. Czy zdążą się wprowadzić przed przyjściem na świat maluszka?

Agnieszka Kaczorowska: dom

Agnieszka Kaczorowska już niedługo zostanie mamą. Gwiazda zdecydowała, że lepiej będzie wychowywać dziecko w dużo większym lokum, niż to, które zamieszkiwała do tej pory. Młode małżeństwo zdecydowało się wziąć kredyt i kupić ogromną posiadłość, jednak ta wymaga jeszcze remontu. Agnieszka Kaczorowska już zamówiła ekipę remontową i nie może doczekać się, kiedy ruszą pierwsze prace! W rozmowie z magazynem Flesz zdradziła, że będzie to dom jej marzeń. 

– To będzie dom, w którym stworzymy ciepłe miejsce dla całej rodziny — powiedziała we Fleszu podekscytowana gwiazda. 

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, Agnieszka Kaczorowska rodzi lada dzień, więc nie zdąży przywitać bobaska w nowym domu. 

Gdzie mieszka Agnieszka Kaczorowska?

Przyjście na świat wymarzonej córeczki zmieni życie tancerki o 180 stopni. Gwiazda zaczęła zmiany od zakupu nowego domu, jednak, aby się do niego wprowadzić, będzie musiała trochę poczekać. Gdzie mieszka Agnieszka Kaczorowska obecnie? Gwiazda wraz z mężem sprzedali mieszkanie z ogródkiem, które mieli na Saskiej Kępie w Warszawie i zdecydowali się wynająć mniejsze lokum w centrum stolicy.

– Teraz wynajęliśmy niewielkie mieszkanko i czekamy, aż do naszego domu będziemy mogli wpuścić ekipę remontową — dodała na łamach Flesza.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela znaleźli idealne miejsce, gdzie będą mogli powitać swoją córeczkę. Mąż gwiazdy pomaga swojej ciężarnej żonie i przejmuje jej obowiązki managerskie w szkole tańca.

A kiedy Agnieszka Kaczorowska ma zamiar wrócić do pracy? W rozmowie z Fleszem wyznała, że zastanowi się nad tym dopiero po porodzie. Nam pozostaje trzymać kciuki i oczekiwać na przyjście na świat ich córeczki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Kaczorowska: dom
instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo zostaną rodzicami. 

Agnieszka Kaczorowska: dom
instagram.com/agakaczor

Tancerka już w najbliższych dniach urodzi córeczkę.

Agnieszka Kaczorowska: dom
instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska: dom, w jakim wychowa z mężem dziecko będzie spełnieniem jej marzeń!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Szelągowska o dzieciństwie: „Miałam ojczyma pedofila, działy się złe rzeczy”
  2. Agata Duda i Andrzej Duda w namiętnym pocałunku. Opublikowano intymne i bardzo romantyczne zdjęcie pary prezydenckiej
  3. Joanna Moro jest w ciąży? Gwiazda „Barw Szczęścia” marzy o dziewczynce
  4. Ewa Wachowicz w bikini na wakacjach. Była Miss Polonia dziś ma 48 lat i nadal zachwyca
  5. TVP: Nie żyje Anna Retmaniak. Wybitna dziennikarka Polskiego Radia
Poprzedni artykułMichał Szpak pokazał tatę na Instagramie! Czy są jak dwie krople wody? Sami oceńcie!
Następny artykułKobieta zobaczyła, że kierowca wyrzuca coś z samochodu. Myślała, że to śmieci, prawda była jednak dużo gorsza
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.