Agnieszka Kaczorowska otrzymała ogromną pochwałę z zupełnie niespodziewanej strony. Polską gwiazdą zachwycił się światowej sławy stylista. Czym tak bardzo mu zaimponowała? Nie szczędził jej komplementów! „To moja faworytka”. Czy to będzie początek międzynarodowej współpracy?

Niewiele gwiazd może pochwalić się tak świetną sylwetką, jak Agnieszka Kaczorowska. Nic dziwnego – w końcu ma za sobą lata wyczerpujących treningów tanecznych! Jednak nie pomoże nawet idealna figura, jeżeli brakuje nam poczucia stylu. Na szczęście polska aktorka ma i jedno, i drugie, o czym najlepiej świadczy fakt, że spotkała się z uznaniem światowej sławy stylisty. Co najciekawsze, nawet nie zdawał sobie sprawy, że ta świetnie ubrana dziewczyna jest znaną aktorką. Czym udało jej się chwycić go za serce?

Agnieszka Kaczorowska zachwyciła znanego stylistę. Jak to zrobiła?

7 maja na kanale TCL miała miejsce premiera polskiej edycji programu Say Yes To The Dress, czyli Salon sukien ślubnych Goka. Prowadzi go światowej sławy stylista i projektant mody Gok Wan. Mężczyzna pomoże Polkom w doborze idealnych sukien ślubnych.

W ramach promocji nowego programu Gok Wan spotkał się z dziennikarką portalu party.pl, z którą oceniali stroje znanych polskich panien młodych. Jak się okazało, do gustu przypadła mu najbardziej Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda wzięła ślub 7 czerwca 2018 roku. Razem z panem młodym Maciejem Pelą zdecydowali się urządzić ceremonię w Toskanii we Włoszech. Szczęśliwa narzeczona zmieniała suknie aż trzy razy. Wszystkie kreacje zostały zaprojektowane przez znaną polską projektantkę Violę Piekut. 

Chociaż Gok Wan nie miał pojęcia, kim jest prezentowana dziewczyna, jej styl absolutnie chwycił go za serce. Szczególnie spodobała mu się pierwsza z kreacji, w której Agnieszka Kaczorowska powędrowała do ołtarza. Szczególnie pochwalił głębokie wycięcie oraz zwiewne koronkowe rękawy. Docenił także pomysłowość panny młodej i dodatek w formie… okularów przeciwsłonecznych!

– Absolutnie! Stuprocentowo! Niesamowite! Dlaczego nie? To twój dzień! Powinnaś wyglądać tak, jak chcesz! Jest to moja ulubiona kreacja ze wszystkich ślubnych kreacji gwiazd, które mi pokazałaś. […] Kimkolwiek jest ta dziewczyna, ma wspaniały styl

Co robi Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska w ostatnich miesiącach stopniowo ograniczała zajęcia i zobowiązania zawodowe. Nic dziwnego – w końcu aktorka szykuje się do najtrudniejszej roli w swoim życiu, czyli bycia mamą.

Sytuacja jest tym poważniejsza, że to pierwsze dziecko młodych małżonków. Na razie gwiazda utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem social mediów, w których informuje o kolejnych krokach w kierunku przygotowania się do powitania malucha. 

Uważacie, że Gok Wan miał rację na temat stylu Agnieszki Kaczorowskiej? Bez wątpienia w dniu ślubu wyglądała jak księżniczka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zachwyciła znanego brytyjskiego stylistę.