Agnieszka Kaczorowska: mama tancerki była całym światem, gdy w jej życiu zabrakło ojca. Gwiazda na każdym kroku podkreśla, jak wdzięczna jest mamie za trud, który włożyła w jej wychowanie. Kim jest Anna Bugajska? To dzięki niej Agnieszka wyrosła na tak wspaniałą kobietę!

Wiele gwiazd z pierwszych stron gazet wychowało się w niepełnych rodzinach. Jedna z najbardziej znanych polskich tancerek, Agnieszka Kaczorowska po rozwodzie rodziców była wychowywana przez mamę. Wielokrotnie podkreślała, że w jej życiu niczego nie brakowało, a mama robiła wszystko, co mogła, by zapewnić córce wszystko, co najlepsze.  Jaką mamą jest Anna Bugajska? Przekonajmy się!

Kim jest Anna Bugajska?

Anna Bugajska jest mamą Agnieszki Kaczorowskiej. Przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w jednej z firm komputerowych. Mama poświęciła się w pełni wychowaniu córki. Zadbała o jej wykształcenie i rozwój osobisty. To właśnie ona woziła Agnieszkę na zajęcia taneczne. Dzięki niej Agnieszka wyrosła na tak wspaniałą kobietę. 

Gdy Agnieszka miała 10 lat, jej rodzice się rozstali. Opiekę nad wychowaniem gwiazdy przejęła mama, a z ojcem utrzymywała wyłącznie sporadyczny kontakt, który z czasem całkowicie zanikł:

Moje relacje z ojcem na pewno na tym wszystkim mocno ucierpiały. Jestem typową córeczką mamusi. Z ojcem miałam sporadyczny kontakt, dlatego nasza relacja zanikła. Dzisiaj zaczynamy w zasadzie od nowa – staram się go poznać, jako Agnieszka, dorosła kobieta – zdradziła Kaczorowska w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl

Agnieszka Kaczorowska: mama zajęła się jej wychowaniem

Kaczorowska w wielu wywiadach podkreślała, że za jej wychowanie odpowiedzialna była mama, która wszystkiego ją nauczyła. Agnieszka bardzo przeżyła rozstanie swoich rodziców, mimomimo że jej rodzice starali się, by dzieci nie były świadkami kłótni. 

Kaczorowska w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl wyznała, że brak ojca wpłynął na jej wybory partnerów podejmowane w dorosłym życiu. Na szczęście kobieta udowodniła, że wychowanie w niepełnej rodzinie nie determinuje całego życia. Obecnie Agnieszka jest szczęśliwą żoną, a wkrótce na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

Kaczorowska była wychowywana przez mamę, która wpoiła jej najważniejsze życiowe zasady. Jak sądzicie, czy mama będzie pomagała Agnieszce w wychowaniu jej dziecka? Z pewnością mogłaby jej przekazać wiele bezcennych rad! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska: mama
instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie powtarzała, że wychowała ją mama.