Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła wszystkich swoim szczerym wyznaniem na temat feminizmu. Tancerka poruszyła kwestię zachowania niektórych przedstawicielek tego nurtu. Jej słowa nie każdemu przypadną do gustu.

Gwiazda została niedawno mamą i postanowiła wypowiedzieć się na temat rodzicielstwa i tego, co najważniejsze jest w wychowywaniu dziecka. Jej słowa nie spodobały się wszystkim, jednak wygląda na to, że to dopiero początek.

Teraz aktorka, która pojawiła się w serialu „Klan” postanowiła znów wyrazić swoją opinię. Tym razem poruszyła temat feminizmu i skomentowała zachowanie jego przedstawicielek.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o feminizmie

Gwiazda w swoim ostatnim wywiadzie postanowiła poruszyć wątek feminizmu i tego, dlaczego ten nurt nie jest pozbawiony wad. Według niej wszystkiemu winne są niektóre przedstawicielki tej ideologii, które zachowują się zbyt agresywnie.

– Jak każdy nurt, każda ideologia, każdy ruch to bardzo szybko popada w pewną skrajność. Te skrajności mi się nie podobają, ja bardzo lubię złoty środek, w każdym obszarze życia. Uważam, że to jest kluczowe, aby znaleźć ten złoty środek – wyznała Agnieszka Kaczorowska w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post.

Jednocześnie tancerka zaznaczyła, że zgadza się z ogólnymi założeniami nurtu i popiera jego inicjatywę. Jedyny aspekt, który nie przypadł jej do gustu do odstraszające, pełne agresji zachowanie „wyznawców”, którym nie chce mieć nic wspólnego.

– Cała ideologia ma sens i ja się zgadzam z tym, co teoretycznie ma nieść, natomiast te skrajności i przedstawiciele danego ruchu, bo to się tyczy nie tylko feminizmu, ale i innych ruchów, działają w taki sposób, że ja nie mogę się pod tym podpisać i mnie to nie odpowiada. I chociaż mogłabym się zgodzić z założeniami, to nie chce stać w jednej linii z tymi, którzy krzyczą i są agresywni. To mi nie odpowiada skomentowała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska niejednokrotnie stawała się autorką wypowiedzi, które wywoływały skrajne reakcje wśród internautów. Wystarczy wspomnieć pamiętny wpis o „modzie na brzydotę”, po którym na aktorkę spadła ściana krytyki. Gwiazda podkreślała wówczas, że została źle zrozumiana i nie miała zamiaru nikogo obrazić.

Wiemy jednak, że jest to bardzo trudna sztuka.

Agnieszka Kaczorowska
fot. KAPiF

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.