Agnieszka Kaczorowska: płeć dziecka aktorki jest już znana przyszłym rodzicom. Będzie chłopiec czy dziewczynka? Czy gwiazda wybrała już imię dla malucha? Udało nam się dotrzeć do kilku interesujących faktów.

Rok 2019 dopiero nabiera rozpędu, a już wygląda na to, że czeka nas prawdziwy baby boom! Na narodziny pierwszego potomka oczekują między innymi Izabela Janachowska, Joanna Kulig, no i oczywiście Agnieszka Kaczorowska! Płeć dziecka słynnej Bożenki z Klanu od początku budzi zaciekawienie wielbicieli jej talentu aktorskiego. Niedawno gwiazda sporo zdradziła odnośnie do tego, czy na świat przyjdzie syn, czy córka. Zdradzimy wam wszystko, co wiemy!

Agnieszka Kaczorowska: płeć dziecka jest już znana

Jak podaje portal plejada.pl, Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zostali już poinformowani, czy na świecie pojawi się chłopiec, czy dziewczynka. Aktorka przyznała także, że zaczęli zastanawiać się nad wyborem imienia. 

– Nie sugerujemy się modą i wydumanymi imionami. Chcemy znaleźć złoty środek pomiędzy czymś tradycyjnym a nowoczesnym. […] Nie będzie to ani Bożydar, ani Kazimierz – przyznała w rozmowie z plejada.pl

Czyżby Agnieszka Kaczorowska oczekiwała narodzin chłopczyka? Wygląda na to, że niechcący zdradziła więcej, niż zamierzała!  Jednak młodzi rodzice nie zamierzają przywiązywać zbyt wielkiej wagi do słów lekarza. Dlaczego?

– Chcemy wiedzieć, ale nigdy nie można mieć całkowitej pewności. Sporo się nasłuchałam, że ktoś szykuje się na dziewczynkę, a potem rodzi się chłopiec lub na odwrót – zdradziła gwiazda.  

Kiedy aktorka urodzi?

Wygląda na to, że do momentu narodzin nie możemy być niczego pewni na sto procent. Przyszła mama przyznała, że rozwiązanie nastąpi jeszcze tego lata. O swoim stanie poinformowała w noc sylwestrową. Przyznała wówczas, że wraz z mężem marzyli o dziecku i ogromnie cieszą się z zostania rodzicami. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej miał miejsce ich ślub. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela powiedzieli sobie tak w Toskanii. 

Czy narodziny dziecka oznaczają, że Agnieszka Kaczorowska zawiesi swoją karierę? Wręcz przeciwnie! Artystka nie tylko zamierza kontynuować rozpoczęte projekty, lecz także publikować na swoim kanale na YouTube filmiki dotyczące opieki nad dzieckiem. 

Trzymamy kciuki za zdrowie Agnieszki Kaczorowskiej i jej dziecka!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska płeć dziecka
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska: płeć dziecka jest już znana aktorce i jej mężowi. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest ojciec Doroty Szelągowskiej? Pokazała z nim zdjęcie i zachwyciła fanów
Następny artykułJak schudła Agnieszka Chylińska? Gwiazda zaskoczyła swoim szczerym wyznaniem
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.