Agnieszka Kaczorowska dała się poznać szerszej publiczności jako tancerka. Udało jej się nawet zwyciężyć w jednej z edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdy jej partnerem był Krzysztof Wieszczek. Jak się okazuje, teraz przed nią zupełnie nowe wyzwanie zawodowe.

To właśnie nim podzieliła się z obserwującymi na Instagramie. Po jej minie i emocjonalnym opisie fotki można stwierdzić, że jest niezwykle podekscytowana na myśl o zbliżających się wyzwaniach. Czego więc się podejmie?

Agnieszka Kaczorowska i jej nowy zawód

Agnieszka opublikowała zdjęcia, na których jest ubrana w elegancki, czerwony kombinezon, a na głowie ma charakterystyczną czapkę, w której występują absolwenci szkół wyższych. Nic dziwnego, bo właśnie ukończyła kurs, dzięki któremu będzie mogła nazywać się trenerem mentalnym.

Kilka miesięcy zdobywania umiejętności, mnóstwo wiedzy, wiele praktyki. Do tego cudowni ludzie, niezwykli mentorzy, wielki rozwój — podsumowała naukę tancerka.

Opublikowała w swojej relacji także kilka filmów, na których pokazała, jak wyglądał ostatni zjazd kursantów. Co ciekawe, ci zostali przez organizatorów uraczeni specjalnym gościem. Na miejscu pojawił się bowiem Tomasz Kammel, który przecież prowadzi szkolenia dotyczące wystąpień publicznych.

Agnieszka Kaczorowska i jej stowarzyszenie

Wspomniany wyżej kurs na pewno pomoże Agnieszce w projekcie, którego podjęła się już jakiś czas temu. Na początku tego roku informowała bowiem, że wraz z mężem zdecydowała się na założenie stowarzyszenia o wymownej nazwie Hejt Hunters.

Ma ono pomagać osobom, które zostały dotknięte bezpodstawną agresją w sieci. Organizacja będzie zajmowała się nie tylko udzielaniem pomocy mentalnej takimi osobom, ale ma im także udostępniać wsparcie prawne, by te w sądzie walczyły o sprawiedliwość.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agnieszka Kaczorowska zamieściła nagranie z wakacji. Internauci wściekli, posypały się hejterskie komentarze
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl