Agnieszka Kaczorowska: siostra aktorki jest równie piękna, co ona! Chociaż obie panie nie są do siebie podobne, trzeba przyznać, że obie olśniewają urodą. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że popularna i ceniona gwiazda ma siostrę! Kim jest Jolanta Kostecka? Rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Piękna aktorka nie schodzi z pierwszych stron gazet, a jej ciąża jest jednym z najchętniej komentowanych tematów ostatnich miesięcy. Pomińmy jednak kwestię macierzyństwa, a skupmy się na rodzinie Agnieszki Kaczorowskiej! Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że tancerka ma starszą siostrę! Czy są do siebie podobne? Sprawdźmy!

Agnieszka Kaczorowska: siostra bardzo ją wspiera

Agnieszka Kaczorowska jeszcze jako mała dziewczynka zadebiutowała na szklanym ekranie. Jako Bożenka w serialu Klan bawiła i wzruszała nas do łez. W serialu miała dwójkę rodzeństwa, tak, jak w realnym życiu. Aktorka ma starszą siostrę, Jolantę Kolecką, a także brata Piotra. Agnieszka jest najmłodsza z całej trójki. Jak układają się ich relacje?

Mam sporo starsze rodzeństwo, które w stosunku do mnie zawsze było bardzo opiekuńcze. Często mama zwalniała ich nawet z lekcji, by mogli odprowadzać mnie na nagrania albo treningi. Potrafili wysiadywać ze mną godzinami — byli naprawdę kochani i nadal tacy są! Pewnie zawsze będę dla nich małą siostrzyczką – wyznała aktorka w rozmowie z Imperium TV.

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i to właśnie dzięki bliskiej więzi z najbliższymi stała się pewną siebie, niezależną kobietą, świadomą swoich wad, ale przede wszystkim zalet.

Kim jest siostra Agnieszki Kaczorowskiej?

Siostrą Agnieszki Kaczorowskiej jest Jolanta Kostecka. Starsza siostra tancerki od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii, dlatego obie panie nie widują się z taką częstotliwością, jakby chciały. Gdy tylko mają okazję, spędzają czas razem, co Agnieszka relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Według wielu osób siostry nie są do siebie podobne, ale obie zachwycają urodą. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska: siostra
instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

agnieszka kaczorowska: siostra
instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska: siostra aktorki jest od niej starsza.

agnieszka kaczorowska: siostra
facebook.com/annauzynskamakeupartis

Widzicie między nimi podobieństwo?

agnieszka kaczorowska: siostra
instagram.com @agakaczor

Aktorka wielokrotnie podkreślała, że jest blisko związana z rodziną.

agnieszka kaczorowska
instagra.com @agakaczor

Agnieszka często publikuje zdjęcia w towarzystwie mamy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Szelągowska w pięknej stylizacji i perłach wygląda zjawiskowo. Fani: „Jak Marilyn Monroe”
  2. Jak się ubrać na ślub do kościoła? Najświeższe ślubne trendy
  3. Daniel Lewczuk był pierwszym mężem Magdy Mołek. Dlaczego ich drogi się rozeszły?
  4. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  5. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? Czy zdradzał ją z jej największą rywalką?

źródło: teleshow.wp.pl