Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa
Robert Głowacki
Robert Głowacki 28.07.2019 12:45

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa

poród
instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Aktorka i jej mąż: Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Ciąża gwiazdy serialu Klan była jednym z bardziej gorących tematów roku. Tancerka regularnie relacjonowała całą swoją ciążę w mediach społecznościowych, a teraz pochwaliła się zdjęciami z narodzin swojej wyczekiwanej córeczki! Do świeżo upieczonych rodziców spływają setki gratulacji.

Na ten moment czekali wszyscy fani aktorki! Po 9 miesiącach oczekiwania możemy z radością poinformować, że Agnieszka Kaczorowska urodziła. Tancerka chętnie dzieliła się szczegółami swojego macierzyństwa, publikując zdjęcia na Instagramie, a także prowadząc kanał parentingowy na YouTube. Teraz gwiazda pochwaliła się profesjonalną sesją zdjęciową ze świeżo urodzonym maleństwem wykonana tuż po porodzie. Zobaczcie zdjęcia!

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej była szeroko komentowana w mediach, a to za sprawą samej zainteresowanej, która chętnie relacjonowała swoje oczekiwanie na przyjście dzidziusia w mediach społecznościowych. 26 lipca Agnieszka Kaczorowska urodziła córeczkę. Tancerka i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami! Aktorka opublikowała profesjonalne zdjęcia z sali porodowej

Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie…
Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworska na czele. No i Maciej Pela, bez Ciebie nie dałybyśmy rady – napisała Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie.

Do świeżo upieczonych rodziców spływają setki gratulacji, także od innych gwiazd polskiego show-biznesu. Gratulację wyrazili m.in: Cleo, Rafał Maślak, czy Piotr Rubik. My również przyłączamy się do gratulacji i nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć z małym Pelątkiem!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami

Agnieszka Kaczorowska poznała swojego męża trzy lata temu, gdy ten starał się o pracę w szkole tańca, której jest właścicielką. Między dwójką szybko zaiskrzyło i już we wrześniu 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne tak w malowniczych Włoszech. Młode małżeństwo nie próżnowało, bo zaledwie kilka miesięcy po ślubie ogłosili na Instagramie, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Aktorka zawsze zaznaczała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a dziecko może dodatkowo scementować ich związek. Agnieszka Kaczorowska urodziła dopiero dwa dni temu, jednak myślimy, że szybko wróci do mediów społecznościowych i już niedługo podzieli się z fanami szczegółami tego wyjątkowego dnia. Z pewnością o tym napiszemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Agnieszka Kaczorowska urodziła.

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Wraz z mężem Maciejem Pelą po raz pierwszy zostali rodzicami.

Agnieszka Kaczorowska urodziła

26 lipca na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaką sukienkę wybrać na ślub jako świadkowa? Najlepsze sukienki dla świadkowej
  2. Kim jest żona Janusza Korwina-Mikkego? Jest młodsza od córek polityka!
  3. Potrącony kotek leżał na środku drogi. Z jego oczu lała się krew
  4. Aleksander Kwaśniewski wyznał całą prawdę o ślubie ukochanej córki Oli: ”Przez chwilę był dramat”
  5. Makijaż dla 50-latki. Jak się malować, by wyglądać młodziej? 5 tricków dla dojrzałych kobiet