Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Najlepszym dowodem na ten stan są jej zdjęcia wykonane podczas programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN – lekko zaokrąglony brzuszek zwrócił uwagę wszystkich telewidzów! Gwiazda wraz z partnerem Maciejem Pelą mieli okazję odwiedzić studio nagraniowe stacji, gdzie ochoczo odpowiadali na pytania dotyczące ich potomstwa. Maleństwo szczęśliwych rodziców ma przyjść na świat latem! Zobaczmy, co jeszcze powiedziała sympatyczna para! 

Gwiazda znana nie tylko z gry aktorskiej, ale również talentu tanecznego, ogłosiła swoją ciążę w Sylwestra, tym samym wieńcząc rok 2018 naprawdę świetnymi informacjami. Kilka miesięcy wcześniej organizowała własny ślub w Toskanii, a podróż poślubną odbyła wraz z Pelą do Tajlandii! Czy 2019 będzie dla nich jeszcze lepszym? Sprawdźmy!

Agnieszka Kaczorowska i jej partner mają kilka propozycji imion dla dziecka

Agnieszka Kaczorowska postanowiła na początku tego roku wraz ze swoim partnerem odwiedzić popularny program śniadaniowy. Obydwoje wyglądali na bardzo szczęśliwych, a uśmiechom i radości towarzyszyły pytania na temat stanu błogosławionego gwiazdy. Para na wizji opowiadała o imionach dla dzieci, a także przygotowaniach, dotyczących narodzin dziecka. Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska w ciąży wygląda kwitnąco! Do studia nagraniowego wybrała seledynowy komplet, który pięknie uwydatniał jej niewielki jeszcze brzuszek. Cekinowa spódnica nie była w stanie odwrócić uwagi od ciąży! 

Jeżeli chodzi o zdjęcia „z brzuszkiem” do tej pory ukazało się jedno ujęcie z wyraźnym zaokrągleniem. Na nim gwiazda ubrana jest równie w cekiny, które uwydatniają ciążę i sugerują potomstwo w najbliższym czasie!

Ojcem dziecka Kaczorowskiej jest Maciej Pela

Maciej Pela to polski tancerz, który brał udział w jednej z edycji znanego i cenionego show w TVN, You Can Dance. Okazuje się, że para doskonale się ze sobą rozumie nie tylko w życiu prywatnym, ale i na gruncie zawodowym- Pela jest tancerzem w szkole Agnieszki Kaczorowskiej! 

Maciek Pela jest również częstym gościem na poszczególnych ujęciach, które Agnieszka Kaczorowska chętnie upublicznia na kanale społecznościowym. Na zdjęciach widać, że doskonale się ze sobą dogadują, a wspólne kadry są zawsze okraszone ich szerokimi uśmiechami. 

Tancerka podkreśla często w komentarzach czy opisach, że w związku ze zbliżającym się porodem, zaprasza do swojej szkoły tańca na lekcje dla kobiet w ciąży! To świetna informacja dla wszystkich matek, a sama Kaczorowska również skorzysta z porad specjalistów, którzy mają uczestniczyć w wydarzeniach!

Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Zobacz, jak cieszy się gwiazda! 

Agnieszka Kaczorowska w ciąży
Fot.: agakaczor/ Instagram 

Agnieszka Kaczorowska w ciąży to miód na nasze oczy! Para spodziewa się narodzin dziecka już za kilka miesięcy! 

1
2
3
4
Poprzedni artykułCzy husky może mieszkać w bloku? Odpowiedź nie wszystkim się spodoba
Następny artykułDlaczego mężczyźni wolą blondynki? Już wiadomo!
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.