Agnieszka Kaczorowska jest kojarzona głównie ze swoich występów w serialu Klan oraz programie Taniec z Gwiazdami. Jak wyjawiła na antenie TVN, wraz z mężem podejmie się teraz jeszcze jednej działalności.

Jak się okazuje, obydwoje zakładają specjalne stowarzyszenie, które będzie udzielało pomocy ludziom. W jaki dokładnie sposób chcą to robić?

TVN: Agnieszka Kaczorowska ogłasza nową działalność

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż pojawili się w studio Dzień Dobry TVN, by ogłosić założenie swojego stowarzyszenia, które może się okazać bardzo ważną, działającą społecznie instytucją. Dlaczego? Będzie ono bowiem zajmowało się udzielaniem pomocy osobom, które dotknął hejt. Małżeństwo zdecydowało się na wymowną nazwę HejtHunters, która kładzie nacisk na konieczność walki z tym fatalnym zjawiskiem.

Agnieszka Kaczorowska opublikowała także na swoim Instagramie specjalny wpis, w którym przybliża zakres działalności stowarzyszenia tym, którzy nie mieli okazji słuchać jej w trakcie emisji Dzień Dobry TVN.

– Powstanie w internecie miejsce, gdzie każdy będzie mógł otrzymać pomoc kiedy dotknie go hejt – niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, statusu majątkowego i społecznego – wyjaśnia Kaczorowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, tancerka dodała również, że działalność stowarzyszenia nie będzie polegała tylko na minimalizowaniu szkód wywołanych przez hejt. Ma również edukować ludzi i tłumaczyć im, jak szkodliwe może być to zjawisko. Pozostaje trzymać kciuki, że małżeństwo podoła tej misji, bo jej cel jest naprawdę szlachetny i społecznie potrzebny.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”