Agnieszka Kaczorowska szykuje się do najważniejszej roli, jaką przyjdzie jej odegrać w życiu – roli mamy. Z tej okazji musiała poważnie zmienić swój tryb życia. Właśnie ogłosiła, że jej mąż przejmie część obowiązków. W jaki sposób?

Niektóre przyszłe matki pozostają aktywne zawodowo praktycznie do porodu. Inne przestają pracować, gdy tylko dowiadują się, że są w ciąży. A jeszcze inne – stopniowo ograniczają swoje obowiązki, by w pełni móc przygotować się do macierzyństwa. Do tej grupy należy Agnieszka Kaczorowska. Mąż wspiera ukochaną, przejmując na siebie jej zobowiązania zawodowe. Jakie?

Co robi Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska ogłosiła niedawno na swoim Instagramie, że jej obowiązki w szkole tańca Danceworld by A. Kaczorowska, którą prowadzi, przejmie Macieja Pela. Aktorka wyjaśniła, że to właśnie mąż najlepiej rozumie wartości, którym kieruje się w prowadzeniu szkoły.

– […] Teraz decyduję się coraz więcej odpoczywać, a znaczną część obowiązków w @danceworld_by_a_kaczorowska przekazywać mężowi – @maciek.pela ❤️. On jedyny zna i rozumie moją wizję tak dobrze i ma możliwość ze mną konsultować wszystko o każdej porze dnia i nocy – wyjaśniła Agnieszka Kaczorowska.

Aktorka nie bez powodu zdecydowała się na przekazanie części obowiązków swojemu mężowi. Gwiazda w ciągu najbliższych miesięcy powita na świecie pierwsze dziecko. Agnieszka Kaczorowska bardzo dba o swoje zdrowie, regularnie chodzi na badania i zażywa suplementy, do czego zachęca także swoje fanki.

Kim jest Maciej Pela?

Maciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej, poznał swoją przyszłą żonę, kiedy pojawił się na rozmowie kwalifikacyjnej w jej szkole tańca. Z czasem okazało się, że łączy ich nie tylko pasja taneczna, lecz także gorące uczucie!

Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby… – cytuje aktorkę portal polki.pl.

Wiadomość o ciąży bardzo ucieszyła Agnieszkę Kaczorowską i jej męża, którzy marzyli o tym, by zostać rodzicami. Ukochany bardzo wspiera tancerkę, dzięki czemu może odetchnąć z ulgą i skupić się na przygotowaniach do macierzyństwa. Czy gwiazda urodzi chłopca, czy dziewczynkę? Chociaż Agnieszka Kaczorowska i jej mąż poznali już płeć malucha, zdecydowała się nie ogłaszać informacji publicznie. Woli poczekać, aż będzie większe prawdopodobieństwo, że przewidywania są zgodne ze stanem faktycznym.

Z tego powodu Agnieszka Kaczorowska razem z mężem zastanawiają się nad imionami zarówno dla córki, jak i syna. Jednak tak naprawdę płeć nie ma znaczenia dla przyszłych rodziców, którzy najbardziej martwią się o to, żeby maluch przyszedł na świat zupełnie zdrowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska niedawno podjęła poważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości. O co chodzi?

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się zrezygnować z części obowiązków, dotyczących prowadzonej przez nią szkoły tańca.

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie swojego męża, Macieja Peli.

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska woli ograniczyć ilość zobowiązań zawodowych, by w pełni skupić się na przygotowaniach do narodzin dziecka.

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com @agakaczor

Pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej przyjdzie na świat w ciągu najbliższych miesięcy!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Dymna uratowała swojego męża przed śmiercią w płomieniach. Pożar strawił ich majątek
  2. Kamil Durczok z partnerką. Julia Oleś jest młodsza od dziennikarza o 22 lata
  3. Ile zarabia Dorota Szelągowska? Zarobki gwiazdy powalają na kolana!
  4. Julia Wróblewska miała WYPADEK! Trafiła na odział chirurgii ogólnej

źródła: plejada.pl, gala.pl, polki.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.