Agnieszka Kotlarska: miss, którą zachwycił się świat. Piękna Polka dostawała propozycje pracy u najlepszych projektantów mody, a Nowy Jork był jej drugim domem. Za sławę i piękno zapłaciła najwyższą cenę. Została brutalnie zamordowana przez stalkera, ta historia mrozi krew w żyłach.

Urodzona we Wrocławiu dziewczyna już od liceum była nękana przez kolegę ze szkoły. Nękał ją listownie, ale przede wszystkim za pomocą czynów sprawiał, że nie mogła czuć się bezpiecznie na ulicy. Z zapartym tchem śledził wygrane konkursy Kotlarskiej i marzył o wspólnym życiu. Ta historia skończyła się tragedią.

Agnieszka Kotlarska: miss była nękana przez stalkera od początku liceum 

Agnieszka Kotlarska: miss urodziła się we Wrocławiu, gdzie również rozpoczynała swoją edukację. Mniej więcej w liceum dostrzeżono jej świetne warunki fizyczne. Wysoka i szczupła sylwetka w połączeniu z niezwykłą urodą stanowiły przepustkę do świata mody. Piękne zielone oczy i brązowa czupryna również wpadły w oko koledze ze szkolnego korytarza – Jurkowi. Syn jednej z nauczycielek był nie tylko wysoki jak nasza bohaterka, ale podobno równie inteligentny i wysportowany. Agnieszka jednak nie czuła się przekonana do chłopaka. 

Z kolei licealista nie dawał za wygraną, a swoje miłosne uniesienie wobec dziewczyny demonstrował za pomocą dziwnych zachowań. Pierwszym dziwną sytuacją była napisana przez niego bajka o krasnoludku, inspirowana dziewczyną. Następnie doszło do niepokojących sytuacji jak głuche telefony czy czekanie na Kotlarską pod szkołą.

Konkursy piękności przyczyniły się tragedii 

W tym samym czasie młoda licealistka postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. W tym celu zapisała się do agencji modelek. Ta, dostrzegając jej potencjał, zgłosiła ją na Miss Dolnego Śląska. Stąd już było niedaleko do korony Miss Polski oraz Miss International. Jurek przez cały czas śledził wiadomości dotyczące swojej pięknej koleżanki. Gdy w końcu dostrzegł ją w rodzinnym Wrocławiu, podszedł i zapytał się, czy może ją odprowadzić. Nie zgodziła się, co tylko rozjuszyło mężczyznę.

Potem modelka wyjechała do Stanów, gdzie uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych. Wróciła do Polski, a z mężem zamieszkała na Maślicach. Jurek nigdy nie pogodził się z takim stanem rzeczy – do tego stopnia, że 27 sierpnia 1996 roku zamordował swoją szkolną miłość przy użyciu noża. Ten makabryczny czyn odbił się szerokim echem po całym kraju i rozgorzała dyskusja o stalkingu i prywatności osób sławnych.

Zobacz zdjęcia:  

Agnieszka Kotlarska: miss
Fot.: wikipedia.org 

Agnieszka Kotlarska: miss prezentowała się pięknie na każdym zdjęciu. Nic dziwnego, że wygrała konkursy piękności.