Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kotońska opublikowała zdjęcie, które nie spodobało się jej fanom. „Pani Agnieszko, pani jaja sobie robi?”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.02.2021 20:56

Agnieszka Kotońska opublikowała zdjęcie, które nie spodobało się jej fanom. „Pani Agnieszko, pani jaja sobie robi?”

ttv
fot. Instagram @agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska opublikowała na swoim oficjalnym profilu zdjęcie, które wzbudziło mieszane odczucia jej obserwatorów. Bohaterka programu Gogglebox. Przed telewizorem została skrytykowana za nadmierne użycie Photoshopa. Jeden z internautów napisał: Pani Agnieszko, pani jaja sobie robi?

Agnieszka Kotońska jednym zdjęciem wywołała wielkie zamieszanie na swoim profilu. Obserwatorzy nie mogli zrozumieć, dlaczego uczestniczka produkcji TTV została na wspomnianym kadrze tak bardzo wyretuszowana. Najwięksi fani nie mogli rozpoznać swojej ulubionej uczestniczki.

Agnieszka Kotońska skrytykowana za wyretuszowane zdjęcie

Agnieszka Kotońska opublikowała na swoim oficjalnym profilu zdjęcie, które spotkało się z szerokim zainteresowaniem. Owo zaciekawienie nie zostało wywołane jednak walorami fotografii, a wręcz przeciwnie. Zdjęcie zostało uznane za zbyt wyretuszowane.

Agnieszka Kotońska podzieliła się bowiem efektami sesji wykonanej przez Lidię Skuzę, jak możemy wnioskować po oznaczeniach zamieszczonych pod fotografią.

W opisie gwiazda produkcji TTV zamieściła również pokrzepiające słowa:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Marzenia się spełniają. Pewnym krokiem do przodu po marzenia. Miłego dnia kochani.

Mimo dobrych intencji celebrytka została skrytykowana. Fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Obserwatorzy nie owijali w bawełnę

Obserwatorzy Agnieszki Kotońskiej nie owijali w bawełnę i wprost wyrazili swoje zdanie odnośnie do opublikowanej fotografii. Głównym zarzutem, który padł w stronę bohaterki programu Gogglebox. Przed telewizorem był przesadzony retusz. Przez nadmierne użycie Photoshopa kobieta nie przypominała siebie.

Pod zdjęcie pojawiło się mnóstwo komentarzy:

No błagam… Tu jest tyle photoshopa, że naturalność zginęła śmiercią naturalną. Pani Agnieszko, bez urazy, ale trzeba pogodzić się z wiekiem, a nie wygładzać się na maxa, w telewizji tak Pani nie wygląda.

Pani Agnieszko, pani jaja sobie robi? Aż takie kompleksy w pani siedzą? Aż tak pani siebie nie akceptuje, że pozwala sobie na taki retusz? To smutne.

-Bardzo ładnie, lecz zupełnie inna osoba niż w rzeczywistości… – pisali internauci.

Waszym zdaniem powyższa krytyka jest uzasadniona?

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl