Agnieszka Krukówna dziś wygląda równie pięknie, co kilka lat temu! Jednak aktorka od kilku lat rzadko pojawia się przed kamerą. Zdradzimy wam, gdzie można ją spotkać. Będziecie pod niemałym wrażeniem! Gwiazda ma prawie 50 lat i nadal zachwyca urodą!

Jej życie było pełne wzlotów i upadków. Zachwyciła cały kraj, gdy wcieliła się w główną bohaterkę kultowego serialu Boża podszewka. Nazywana nadzieją polskiego kina, występowała w największych hitach filmowych i serialowych, by niespodziewanie zniknąć z ważnego powodu. Co robi Agnieszka Krukówna? Dziś wygląda i radzi sobie znakomicie! 

Co robi Agnieszka Krukówna dziś? 

Od 2000 roku Agnieszka Krukówna pojawia się na ekranie głównie gościnnie. Jakiś czas występowała w Na dobre i na złe, pojawiła się jako postać epizodyczna m.in. w serialu Niania oraz Klinika samotnych serc.

W 2014 roku aktorka zrobiła wyjątek i przyjęła rolę w głośnym filmie niemieckim Letnie przesilenie. Agnieszka Krukówna dziś skupia się na pracy w teatrze. Jak informuje wp.pl, występuje w warszawskim Teatrze Powszechnym oraz Teatrze Polonia. wygląda na to, że prawdziwym żywiołem Krukówny pozostaje scena. Dlaczego lata temu gwiazda niespodziewanie zniknęła z show-biznesu?

Paradoksalnie jej kłopoty zaczęły się po tym, jak odniosła jeden z największych sukcesów w swojej karierze. Chodzi o występ w serialu Boża podszewka z 1997 roku. Eteryczna i subtelna blondynka przyciągała uwagę widzów, którzy wynieśli aktorkę do szczytu popularności. Niestety, Agnieszka Krukówna nie miała powodów do radości. Według ustaleń wp.pl w tamtym okresie przeżyła bolesne rozstanie, doświadczyła depresji, a także zaczęła borykać się z uzależnieniem od narkotyków. 

Jak dziś wygląda Agnieszka Krukówna?

Chociaż Krukówna obchodziła niedawno czterdzieste ósme urodziny, wygląda na to, że czas się jej nie ima. Artystka nadal zachwyca uśmiechem, delikatną urodą oraz doskonałą figurą.

Czy to znaczy, że problemy gwiazdy należą już od przeszłości? Jak najbardziej! Na szczęście zdołała pokonać uzależnienie, zdecydowała się także na podjęcie psychoterapii. Dziś czuje się już o wiele lepiej i skupia przede wszystkim na pracy. Jej wielki talent i zaangażowanie doceniła m.in. Krystyna Janda, która wypowiada się o koleżance w samych superlatywach. 

Wygląda na to, że aktorka naprawdę spełnia się w tym, co robi. Agnieszka Krukówna dziś wygląda i czuje się rewelacyjnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka krukówna dziś
fot. filmpolski.pl

Agnieszka Krukówna dziś wciąż zachwyca urodą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLykoi – kot wilkołak. Jak powstała ta niezwykła rasa?
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska nago w przymierzalni. Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.