Agnieszka Radwańska urodziła! Światowa gwiazda tenisa właśnie po raz pierwszy została mamą, a zdjęciem maluszka pochwalił się w poniedziałek rano szczęśliwy tata. Znamy już płeć i imię dziecka!

Gwiazda sportu, która jakiś czas temu udała się na zasłużoną sportową emeryturę, doczekała się swojego pierwszego potomka.  Radwańska wiadomością o ciąży naprawdę zaskoczyła fanów i cały sportowy świat. Jak dowiadujemy się z Twitter’a jej męża, Dawida Celta, dziecko pary przyszło już na świat – na dowód świeżo upieczony tata załączył urocze zdjęcie.

Agnieszka Radwańska urodziła

Polska tenisistka urodziła synka. Dumny tata pochwalił się uroczym zdjęciem malutkiej rączki maluszka na swoim koncie na Twitterze. Chłopiec dostał dumne imię Jakub. Rodzice nie posiadają się z radości. 

Jakub Celt i Radwańska są małżeństwem od 2017 roku. Tenisistka za pomocą zdjęcia na Instagramie poinformowała, że jej rodzina się powiększy. Gratulacjom nie było końca. Podobnie, teraz gdy mały Jakub jest już na świecie, rodzice słyszą wiele gratulacji i słów wsparcia, to w końcu ich pierwsze dziecko.

 1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje Ewa Tyburczyk
 2. Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia, ogromne gratulacje
 3. Ujawniamy astronomiczne kwoty, jakie otrzymało Ordo Iuris z darowizn. Niebotyczne sumy zwalają z nóg, większych nie było

Agnieszka Radwańska mąż

Wspaniałe wieści przekazał mąż sportsmenki. Para jest ze sobą już od wielu lat, poznali się na korcie, gdzie Celt był springpartnertem tenisistki. Szybko praca przerodziła się w miłość. Para pobrała się 22 lipca 2017 roku. 

W 2018 roku Radwańska ogłosiła, że zakańcza swoją karierę sportową. Powodem były problemy zdrowotne. Tenisistka odeszła w wielkim stylu i na zawsze zapisała się w historii światowego tenisa jako mistrzyni. Czas ciąży przeżywała więc w spokoju, ciesząc się każdą chwilą. Mimo tego Radwańska wcale sobie nie odpuściła i w zaawansowanej ciąży odniosła jeszcze jeden zawodowy sukces. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 ZOBACZ TEŻ:

 1. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
 2. IMGW wydał pilne ostrzeżenie. Na południu Polski będzie niebezpiecznie
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Zła wiadomość dla wszystkich. Nowa opłata uderzy po kieszeniach, znamy datę
 7. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów
 8. Zapadła pila decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

Źródło: wp.pl

 

Poprzedni artykułIle zarabia Zenek Martyniuk w 30 sekund? Więcej niż większość z nas przez całe życie
Następny artykułOgromna zmiana w TVP. Wiadomo, kto zastąpi Marcelinę Zawadzką, inna piękna blondynka
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.