Agnieszka Radwańska z mężem pojawiła się niedawno w programie Pytanie na Śniadanie, emitowanym w Telewizji Polskiej. Tenisistka opowiedziała o zakończeniu kariery, jednak nie to wzbudziło zainteresowanie jej wielbicieli, a jej odmieniony wygląd. Wśród licznych komentarzy pojawiły się również te mniej przychylne: co ona zrobiła z twarzą, możemy przeczytać na Facebooku programu.

Agnieszka Radwańska wraz z mężem, Piotrem Celtem, gościła niedawno w programie Pytanie na ŚniadanieTenisistka podsumowała swoją karierę, jednak telewidzowie skupili się zupełnie na czymś inny. Wielbiciele tenisistki zwrócili uwagę na to, jak jej wygląd zmienił się w ciągu ostatnich lat. Niektórzy z nich dosadnie krytykowali Agnieszkę Radwańską za ingerencję w urodę. Pojawiły się liczne głosy krytyki. 

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki

Z pewnością z biegiem lat wygląd tenisistki uległ zmianie. Najbardziej dociekliwi widzowie próbowali znaleźć przyczynę metamorfozy i sugerowali, że kobieta z pewnością poddała się zabiegom chirurgicznym i korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. 

– Co ona zrobiła z twarzą???? Wygląda tak sztucznie ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze – możemy przeczytać komentarz widza programu na oficjalnej stronie  Pytanie na Śniadanie

Internauci nie szczędzili gorzkich słów pod adresem gwiazdy sportu i sugerowali, że nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Niezależnie od tego, czy Agnieszka Radwańska poddawała się zabiegom upiększającym, nie powinno być to głównym temat dyskusji. Jest to jej prywatna sprawa i nikt nie powinien krytykować jej wyglądu.

Krytyczne komentarze

Niestety internauci dosadnie ocenili sportsmenkę, a jej wygląd był głównym przedmiotem dyskusji na oficjalnej stronie programu Pytanie na Śniadanie na Facebooku:

– Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz…robi się pomału karykaturą samej siebie. Szok że młode PRZECIEŻ kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie – napisał jeden z widzów Pytania na Śniadanie na oficjalnym profilu programu na Facebooku (pisownia oryginalna).

Jak sądzicie, czy Agnieszka Radwańska powinna być oceniana na podstawie wyglądu? Naszym zdaniem lepiej byłby skupić się na jej osiągnięciach zawodowych i zrezygnować z negatywnych komentarzy na temat wyglądu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka radwańska
instagram.com @aradwanska

Agnieszka Radwańska pojawiła się w studio programu Pytanie na Śniadanie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMariola Kukuła w wieku 17 lat wystąpiła nago w filmie „Kto wierzy w bociany?” To ZNISZCZYŁO jej karierę
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki. Widzowie mają dość jej roli w „M jak Miłość”?