Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Gwiazda, znana z serialu Przyjaciółki oraz M jak miłość, po raz drugi zostanie mamą! Aktorka pokazała brzuszek na Instagramie. Fani nie kryją zachwytu! 

Agnieszka Sienkiewicz i jej mąż, Mikołaj Gauer, w kwietniu 2016 przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Zofię. Córka to oczko w głowie aktorki. Jak się jednak okazuje, rodzina artystki wkrótce się powiększy!

Radosna nowina

Gwiazda ogłosiła zaskakującą informację za pomocą konta na Instagramie. Aktorka zamieściła zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek. Obok pięknej fotografii pojawił się również wzruszający wpis:

– Kochani!!!! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę – czytamy.

Pomoc najmłodszym

W dalszej części postu artystka zachęca obserwatorów, by wsparli zbiórkę pieniędzy dla młodej dziewczynki: –  (…) Jest jeszcze jedno serce, które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5-letniej Kasi. Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia… Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcję wiary, to wierzę, że jest to możliwe!!! – alarmuje.

Wsparcie fanów

Fani aktorki nie kryją zachwytu! W komentarzach pod zamieszczonym zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. My również serdecznie gratulujemy artystce i jej mężowi! 

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Zobacz zdjęcia: 

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży
instagram.com @agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz (34 l.) to polska aktorka filmowa i teatralna.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgnieszka Więdłocha ma bardzo znanego męża? Ukrywa swoją miłość
Następny artykułMartyna Wojciechowska prowadziła kiedyś Big Brothera. Stare zdjęcia gwiazdy to hit!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.