Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Włodarczyk pokazała partnera i zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Internautka wbiła jej szpilę bez namysłu
Oktawian Góral
Oktawian Góral 09.02.2021 10:23

Włodarczyk pokazała partnera i zrobiło się bardzo nieprzyjemnie. Internautka wbiła jej szpilę bez namysłu

Agnieszka Włodarczyk
fot. instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Fotografia nie spodobała się jednak wszystkim. Pewna obserwatorka gwiazdy postanowiła bez ogródek wyrazić swoją negatywną opinię. Włodarczyk bezpardonowo jej odpowiedziała.

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu napisała w swoich social mediach, że spodziewa się dziecka. Od tego czasu na bieżąco dzieli się z internautami informacjami o przebiegu ciąży, a na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia dokumentujące proces rozwoju nowego życia.

Agnieszka Włodarczyk skrytykowana

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie opublikowała Agnieszka, to czarno-biała fotografia, na którym widzimy ją oraz jej ukochanego. Niestety, miłość nie wszystkim przypadła do gustu. Jedna z obserwatorek postanowiła zwrócić uwagę na różnicę wieku, jaka różni Agnieszkę Włodarczyk i jej partnera.

Agnieszka nie siedziała cicho i jednym zdaniem wyjaśniła, że sprawa wieku, jaki różni ją i jej partnera nie jest kwestią podlegającą pod publiczną dyskusję.

Ostatnio pisaliśmy o Justynie Kowalczyk, która zwróciła uwagę komentującym, na granice prywatności. Jak widać, ta historia nie wszystkich nauczyła pokory i tego, co powinno być przedmiotem rozmowy, a na co nie należy absolutnie zwracać uwagi.

Wymiana zdań

Pod zdjęciem, które opublikowała Agnieszka Włodarczyk, pojawił się niezbyt przyjemny wpis:

No ładnie, aczkolwiek moim zdaniem facet dziewięć lat młodszy, to nie najlepszy wybór dla kobiety napisała jedna z obserwujących, dając tym samym znak dezaprobaty dla związku Agnieszki i jej partnera.

Aktorka nie pozostała dłużna i szybko zareagowała na niestosowność, jaka pojawiła się w komentarzach.

Nikt cię o zdanie nie pytał – odpowiedziała gwiazda

W obronie gwiazdy stanęli inni internauci. Zwracali oni uwagę, że Agnieszka Włodarczyk wygląda naprawdę dobrze, ale przede wszystkim, na zdjęciu widać, że jest szczęśliwa w swoim związku.
Przepiękne zdjęcie, pani Agnieszko – zachwycał się ktoś inny.
Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka, piosenkarka i działaczka społeczna. Kobieta urodziła się 13 grudnia 1980 roku. Po raz pierwszy zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w niezwykłym musicalu Metro.
Jako aktorka pierwsze kroki zaczęła stawiać w filmie Sara w reżyserii Macieja Ślesickiego, w 1997 roku. W tym samym roku pojawiła się w kultowym 13 posterunku, za który odpowiadał ten sam reżyser.
Gwiazda angażuje się również muzycznie, a jej produkcje osiągnęły wysokie wyniki w radiowych notowaniach. Płyta Jak oni śpiewają pokryła się platyną, a Nie dla oka złotem.
Uważamy, że Agnieszka Włodarczyk wygląda przepięknie ze swoim partnerem, a różnica wieku nie jest niczym dziwnym.
Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: