Agnieszka Włodarczyk, aktorka filmowa i serialowa – ma koronawirusa. Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży. Wraz z partnerem, Robertem Karasiem, odebrali pozytywny test na wirusa SARS-CoV-2.

Aktorka znana z Pierwszej miłości, 13 posterunku oraz Plebanii ma koronawirusa. Jej partner, triathlonista Robert Karaś również dowiedział się, że wynik jego testu na obecność SARS-CoV-2 jest pozytywny. Jednak Agnieszka Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży. Jak się czuje?

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa

Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk poinformowała fanów na Instagramie, że źle się czuje. Wśród jej objawów był między innymi katar. Z racji tego, że aktorka jest w ciąży, choroba zaniepokoiła ją bardziej. Przyszła mama zdecydowała się wykonać test na COVID-19.

Aktorka sfotografowała to wydarzenie w swoim życiu i udostępniła je na Instagramie. Podkreśliła, że o wynikach powiadomi następnego dnia.

Test wykazał wynik pozytywny. Zarówno Agnieszka Włodarczyk, jak i jej partner, są zakażeni koronawirusem. Para poinformowała na Instagramie, że będą przechodzić kwarantannę. Latali na koniec świata, a zarazili się w Polsce – napisali na Instagramie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Chociaż aktorka, wraz ze swoim partnerem nie zdradzili jak się czują, po zdjęciu na Instagramie widać, że jest szansa, że choroba przebiega łagodnie. Przypominamy, że Agnieszka Włodarczyk już niebawem urodzi pierwsze dziecko. 

Trzecia fala koronawirusa

Nie tylko Agnieszka Włodarczyk zmaga się z koronawirusem. Trzecia fala pandemii przybiera na sile. O pozytywnych wynikach testów coraz częściej informują celebryci i artyści. Koronawirusem również zarażona jest Lara Gessler oraz jej mąż, Piotr. 

Gwiazda również poinformowała swoich fanów na Instagramie jak się czuje. Choć z mężem przechodzą chorobę, uspokoiła odbiorców, że nie przechodzą koronawirusa bardzo ciężko. Nie wspomniała nic o swojej córce, więc jest szansa, że dziecko nie przechodzi choroby.

Trwająca od roku pandemia nie odpuszcza, mimo szczepień i obostrzeń wprowadzanych w konkretnych województwach. Na szczęście, wielu z celebrytów, którzy podzielili się informacją na temat choroby przechodzi koronawirusa łagodnie.

Życzymy wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 Para informuje fanów o stanie swojego zdrowia.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Popularna aktorka jest w ciąży. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl, eska.pl