Agnieszka Włodarczyk wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem poinformowali fanów na Instagramie, że zarazili się COVID-19. Dodali uspokajające zdjęcie, które wskazywało, że czują się dobrze. Jakie są najnowsze informacje o stanie zdrowia aktorki?

Fani aktorki dopytywali, jak się czuje. Agnieszka Włodarczyk postanowiła powiedzieć, jaki jest jej stan zdrowia. Okazuje się, że niestety nie przechodzi koronawirusa bezobjawowo. Przypominamy, że aktorka jest w zaawansowanej ciąży. 

Agnieszka Włodarczyk zakażona COVID-19

W czwartek wieczorem aktorka poinformowała o swoim stanie zdrowia. Okazało się, że Agnieszka Włodarczyk ma prawie wszystkie objawy koronawirusa. 

– Zatkany nos, ciężki, płytki oddech (ale zwalałam to na ciążę, bo się szybciej męczę), potem doszła gorączka i kaszel a skóra uwrażliwiła się razy 100. Do tego suchość w gardle jakbym wypiła cysternę Domestosu – napisała aktorka na Instagramie.

Przyszła mama podkreśliła, że nie straciła węchu, ani smaku. Napisała również, że nie wychodzi z domu od tygodnia, bo i tak nie miała na to wcześniej siły. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mimo nie najlepszego stanu zdrowia, aktorka uspokoiła nieco swoich fanów.

Jak czuje się aktorka? 

Aktorka poinformowała również, że czuje się nieco lepiej. Napisała, że sąsiadka przyniosła rodzinie aktorki zupę pod furtkę, a jej przyjaciel zrobił podstawowe zakupy. Przypominamy, że aktorka przebywa na kwarantannie razem ze swoim mężem, Robertem Karasiem, który również jest zakażony wirusem. 

Aktorka napisała również, że zamierza blokować tych, którzy dają jej tak zwane ,,dobre” rady. 

– Krzykaczy, tych, którzy sprzedają ,,dobre” rady, żebym w ciąży siedziała ,,na d*pie” i niedouczonych wyznawców teorii spiskowych blokuję i wysyłam na księżyc – stanowczo podkreśliła Włodarczyk.

Aktorce życzymy dużo zdrowia!

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Agnieszka Włodarczyk czuje się już nieco lepiej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Już za kilka miesięcy Agnieszka Włodarczyk przywita na świecie swoją córeczkę.  

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl