Lelum.pl

instagram.com

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Aktorka podzieliła się wesołą nowiną, pokazała niezwykłe zdjęcie

28 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży! Aktorka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, za który trzyma ją jej partner Robert Karaś.

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży! Aktorka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, za który trzyma ją jej partner Robert Karaś.

Agnieszka Włodarczyk wprawiła swoich fanów w osłupienie. Aktorka pochwaliła się ciążowym zdjęciem, czym samym potwierdziła, że ona i jej partner spodziewają się dziecka.

Agnieszka Włodarczyk: ciąża

Fani od razu ruszyli z gratulacjami. Ciepłe słowo napisała również Małgorzata Rozenek-Majdan, która sama od czerwca po raz trzeci została mamą. Malutki Henryk rośnie jak na drożdżach.

– napisała prezenterka.

Ojcem dziecka jest obecny partner Agnieszki, Robert Karaś. Mężczyzna jest mistrzem świata w triathlonie. Jak do tej pory życie miłosne aktorki było zawiłe i skomplikowane.

Na razie celebrytka nie podała żadnych szczegółowych informacji na temat swojej ciąży. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest aktorka, nieznana pozostaje również płeć dziecka.

Wszystko wygląda na to, że artystka chce się nacieszyć tym czasem. Być może sama niedawno dowiedziała się o tym, że zostanie mamą? Pozostaje czekać, aż gwiazda opowie więcej na ten temat.

Agnieszka Włodarczyk: partnerzy

Jej pierwszym medialnym partnerem był prezenter telewizyjny Rafał Kosiński. Niestety, ale parze nie było pisane wspólne życie i później artystka związała się z biznesmenem Jakubem Sićkiem.

Para nie kryła swojego uczucia, a wręcz przeciwnie. W najlepszych latach związku można ich było razem zobaczyć na okładce Vivy, w której pojawił się artykuł o ich związku i miłości.

Relacja Włodarczyk i biznesmena nie przetrwała próby czasu. Ich rozstanie było głośnym tematem w mediach, a niektórzy dziennikarze spekulowali, że aktorka dopuściła się zdrady z Mikołajem Krawczykiem, który później był jej nowym wybrankiem serca.

Chociaż nic nie wskazywało na to, że nowy związek aktorki skończy się tak szybko, ona i Krawczyk rozstali się na przełomie 2015 i 2016 roku. W 2018 roku aktorka zaczęła spotykać się z osiem lat młodszym piosenkarzem Maciejem Grendą. Zawiłości w życiu miłosnym gwiazdy sprawiły, że ta nigdy nie doczekała się potomstwa.

Jednak jak widać już niedługo się to zmieni. Jak myślicie, będzie chłopiec czy dziewczynka? Ona i jej obecny partner dość niedawno ogłosili oficjalnie, że są razem. Media donosiły o tym pod koniec lipca 2020.

Później zakochani wybrali się na wspólne wakacje do Indonezji. Czyżby azjatyckie klimaty sprzyjały romantycznym uniesieniom? Pozostaje nam tylko przyłączyć się do gratulacji!

Zobacz zdjęcie:

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży.

Agnieszka Włodarczyk

Ojcem dziecka jest obecny partner aktorki Robert Karaś.

Agnieszka Włodarczyk

Fani zaczęli gratulować artystce.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]