Agnieszka Włodarczyk nie lubi być singielką? Gwiazda wyznała, że przez większość życia pozostawała w związkach i trudno jej pogodzić się z faktem, że po raz kolejny doświadczyła rozczarowania. W jaki sposób radzi sobie z bólem po rozstaniu? Szczere wyznanie aktorki: Bywają takie chwile, kiedy jestem wściekła, patrząc na zakochane pary. Czy znalazła już nową miłość?

Weszła do świata filmu z prawdziwym przytupem. Miała zaledwie siedemnaście lat, kiedy debiutowała u boku samego Bogusława Lindy. Jednak gwiazdor nie zdołał zawrócić młodziutkiej koleżance w głowie — Agnieszka Włodarczyk przez wiele lat pozostawała w związku z mężczyzną, którego uważała za tego jedynego. Bardzo długo poszukiwała miłości, jednak żaden z wielu związków pięknej aktorki nie zakończył się przed ołtarzem. Włodarczyk nie ukrywa, że życie singielki nie jest jej wymarzonym: Bałam się mieszkać sama. Zawsze przecież mieszkałam z kimś. 

Agnieszka Włodarczyk: partnerzy

Agnieszka Włodarczyk uchodzi za silną i niezależną kobietę, która świetnie radzi sobie bez mężczyzny u boku. Mimo że aktorka rzeczywiście zrobiła spektakularną karierę, miłość stanowi niezwykle istotny aspekt jej życia.

Jak przyznała w jednym z wywiadów, przez sporą część życia Agnieszka Włodarczyk pozostawała w związku. Możemy wywnioskować z jej wyliczenia, że w swoim trzydziestodziewięcioletnim życiu pozostawała czyjąś partnerką przez co najmniej osiemnaście lat! Nic dziwnego, że kiedy została sama, na początku nie potrafiła przyzwyczaić się nawet do mieszkania w pojedynkę.

— Bałam się mieszkać sama. Zawsze przecież mieszkałam z kimś. Musiałam zamknąć jeden etap w życiu i otworzyć kolejny pod tytułem singielka — wyznała aktorka w wywiadzie dla magazynu Gala

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak możemy przeczytać na pl.wikipedia.org, pierwszym partnerem Agnieszki Włodarczyk był znany prezenter Rafał Kosiński. Po rozstaniu z dziennikarzem aktorka szybko związała się z Jakubem Sićkiem. Ostatecznie spędzili razem dziewięć lat. Bez wątpienia najgłośniejsza z relacji łączyła gwiazdę z kolegą po fachu Mikołajem Krawczykiem. Włodarczyk nie ukrywała, że marzyła o założeniu z gwiazdorem rodziny

Agnieszka Włodarczyk jest w związku?

Ostatecznie Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk rozstali się po czterech latach związku. Rok później los uśmiechnął się do aktorki i związała się z tajemniczym Gabrielem, jednak nowa relacja nie przetrwała długo.

Wkrótce media zaczęły donosić, że śliczna gwiazda spotyka się ze znanym muzykiem Maciejem Grendą. Czy nadal są razem? Według ustaleń portalu viva.pl dziś Agnieszka Włodarczyk znowu jest singielką. Przyczyną ich rozstania miały być odmienne życiowe priorytety. Nic dziwnego, że aktorka czasami czuje się sfrustrowana brakiem szczęścia w miłości. W jednym z nagrań na Instastory przyznała, że czasami naprawdę ma dość.

— Zakochanych, trzymających się za rączkę, robiących sobie wspólne zdjęcie. Tak, bywają takie chwile w życiu singielki — rzadko, bo rzadko — kiedy jestem wściekła, patrząc na zakochane pary — cytuje aktorkę pudelek.pl

Spodziewalibyście się takiego szczerego wyznania ze strony Agnieszki Włodarczyk? Mamy nadzieję, że bez względu na to, jak ułoży się życie aktorki, odnajdzie szczęście i spełnienie!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI WŁODARCZYK:

agnieszka włodarczyk
fot. instagram.com @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk nie jest szczęśliwa jako singielka?

agnieszka włodarczyk
fot. instagram.com @agnieszkawlodarczykofficial

Okazało się, że gwiazda większość swojego życia spędziła w związkach. 

agnieszka włodarczyk
fot. instagram.com @agnieszkawlodarczykofficial

Czy Agnieszka Włodarczyk nareszcie spotka odpowiedniego mężczyznę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Modelka zaręczyła się ze swoją dziewczyną? Internet oszalał na punkcie Cary Delevingne i Ashley Benson
  2. Małgorzata Różniatowska przeszła spektakularną metamorfozę. Kisielowa z „M jak Miłość” wygląda fenomenalnie
  3. Wakacje w górach zamieniły się dla psa w koszmar. Właściciele zostawili go samego w Tatrach
  4. Znamy PIERWSZE nazwisko nowego trenera The Voice of Poland! Fani są zaskoczeni
  5. Kuloty – stylizacje na każdą okazję i porę roku. Inspiracje i najmodniejsze zestawienia

źródła: pudelek.pl, Gala, pl.wikipedia.org, viva.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.