Agnieszka Woźniak-Starak w tym roku szczególnie silnie przeżyła święto Wszystkich Świętych. W tym roku kobieta oddawała cześć swojemu niedawno zmarłemu mężowi. Wraz z rodziną Piotra Woźniaka-Staraka kobieta po raz kolejny żegnała przedwcześnie zmarłego męża. Do mazurskiej posiadłości Staraków przyleciała helikopterem.

Pierwsze dni listopada zawsze wypełnione są zadumą. Ten dzień szczególnie oddziałuje na tych, którzy w tym roku stracili kogoś bliskiego. Agnieszka Woźniak-Starak miała ogromne nieszczęście, stracić w tym roku ukochanego męża. Pierwszego listopada, kobieta wraz z jego rodziną, opłakiwała zmarłego producenta w Fuledzie, gdzie został pochowany. 

Agnieszka Woźniak-Starak przy gronie męża

Tej tragedii nikt nie mógł przewidzieć, na pewno nie sama Agnieszka Woźniak-Starak. W tym roku kobieta straciła męża w tragicznym wypadku, któremu uległ podczas nocnej przejażdżki motorówką. Dokładne wydarzenia tamtej nocy nie są znane tak naprawdę nikomu. W nocy, kiedy zmarł Piotr Woźniak-Starak, była z nim 27-letnia kobieta, której udało się przeżyć.

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

W dzień Wszystkich Świętych gwiazda TVN czuwała przy grobie męża.

Milioner nie miał tyle szczęścia. Od czasu jego śmierci Agnieszka Woźniak-Starak stara się unikać bycia widzianą. Wciąż pojawia się bardzo rzadko tam, gdzie można ją zobaczyć. W dzień Wszystkich Świętych kobieta wraz z rodziną swojego męża pojawiła się przy jego grobie. 

Najsmutniejsze święto

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w rodzinnej posiadłości jego rodziny na Mazurach. Wciąż budzi on kontrowersje. Sanepid został powiadomiony, że pochówek mężczyzny nie był zgodny z prawem, ponieważ miejsce, w którym spoczęły jego zwłoki, nie jest przystosowane do takiego celu.

To na pewno straszna sytuacja, dla pogrążonej w żałobie rodziny. Przed nimi kolejne stresujące miesiące, być może ekshumacja zwłok mężczyzny. Mimo tego rodzina zebrała się przy grobie zmarłego Piotra, by uczcić jego pamięć. Jak podaje SuperExpress, część gościu dotarła za pomocą samochodów, część — helikopterami. Przez godzinę czuwali przy gronie w bardzo kameralnym gronie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawia się publicznie.

agnieszka woźniak starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak/

Wokół pogrzebu przedwcześnie zmarłego Piotra wciąż pojawiają się kontrowersje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Marta Kaczyńska z całą rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu
  3. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  4. Beata Tyszkiewicz szczerze: „Prawdziwa dama pije, pali i przeklina!”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródła: pomponik.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku osób z narcystyczną osobowością. Lepiej trzymać się od nich z daleka
Następny artykułKobieta była chorobliwie otyła. Z domu musiano ewakuować ją dźwigiem
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego