Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze ostatniego filmu wyprodukowanego przez swojego tragicznie zmarłego męża. Mimo że do tej pory unikała show-biznesu, wszystko wskazuje na to, że małymi kroczkami stara się odbudować swoje życie towarzyskie i wrócić do publicznych wystąpień.

Dziennikarka ma za sobą naprawdę trudne chwile. Niespodziewana śmierć jej ukochanego męża zupełnie odebrała jej chęci do życia. Przez dłuższy czas stroniła od blasku fleszy i aktywności w sieci. Tymczasem po raz kolejny zdecydowała się wyjść do ludzi, a jej obecność zszokowała pozostałych gości obecnych na wydarzeniu.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze filmu męża

Kobieta przez cały swój związek z producentem filmowym mocno mu kibicowała i wpierała we wszelkich podejmowanych decyzjach. Chętnie pojawiali się też wspólnie na imprezach branżowych, a także premierach jego filmów.

Agnieszka Woźniak-Starak
Instagarm.com @aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak od śmierci męża unikała mediów i życia publicznego. 

Wkrótce, bo już 8 listopada na wielkim ekranie pojawi się ostatnie dzieło, nad którym Piotr Woźniak-Starak pracował przed śmiercią. To właśnie dlatego Agnieszki nie mogło zabraknąć na uroczystej premierze Ukrytej Gry, która odbyła się w poniedziałkowy wieczór w warszawskich Złotych Tarasach. Pomimo tego, że zrezygnowała z pozowania na ściance, moment jej wejścia udało się uchwycić obecnym na miejscu reporterom.

Agnieszka Woźniak-Starak dziś zachwycała 

Na premierę filmu dziennikarka zdecydowała się włożyć klasyczny, ale efektowny zestaw. Spodnie i marynarka, na które postawiła tego wieczoru doskonale podkreśliły jej szczupłą sylwetkę.

W blasku fleszy dziennikarka prezentowała się naprawdę pięknie. Nie zapominała też o rozmowach z przybyłymi gośćmi, a także uśmiechu na twarzy. Życzymy gwieździe wszystkiego, co najlepsze.

ZOBACZ TUTAJ JAK PREZENTOWAŁA SIĘ AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
  3. Kotka przygarnęła porzuconego szczeniaka i pozwoliła mu dołączyć do swoich dzieci. Teraz są nierozłączni
  4. Odkrycie ze szkolnego monitoringu. O 3 w nocy kamery zarejestrowały niemożliwe
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułMaffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
Następny artykułJustyna Steczkowska w zachwycającej sesji zdjęciowej. Połączyła siły z marką Panasonic
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.