Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wrócić do pracy. Znana dziennikarka i prezenterka rzuciła karierę i usunęła się z życia towarzyskiego po stracie męża. Czym zajmie się gwiazda i czy ponownie będziemy mogli oglądać ją w TVN-ie? 

Rok 2019 nie był łaskawy dla Agnieszki Woźniak-Starak. Pasmo szczęścia i sukcesów zawodowych, zostało przerwane przez nagłą śmierć jej męża. Piotr Woźniak-Starak, znany i ceniony producent filmowy, 18 sierpnia zginął w tragicznym wypadku. Dziennikarka przez długi czas nie mogła otrząsnąć się po stracie swojej największej miłości. Usunęła się z życia towarzyskiego, jak i zawodowego. Jednak wraz z nowym rokiem, kobieta postawiła sobie nowe wyzwania. Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na powrót do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak: nowa praca

Tragedia, jaka spotkała w ubiegłym roku prowadzącą programu Na Językach jest wręcz niewyobrażalna. Na szczęście Agnieszka Woźniak-Starak mogła liczyć na wsparcie ze strony najbliższych. Teraz gwiazda postanowiła powrócić do kariery zawodowej, ale już nie w TVN-ie! Dziennikarkę będziemy mogli usłyszeć na antenie internetowego radia Newonce. Tam, prowadzić ma ona swoją autorską audycję dotyczącą szeroko rozumianych spraw kobiecych. Ponoć do pracy w młodzieżowym radiu namówił ją Kuba Wojewódzki. Kolega po fachu bardzo wspierał pogrążoną w żałobie kobietę. Sam również współpracował z internetowym radiem, gdzie z Piotrem Kędzierskim prowadzili własną audycję.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do życia

Wygląda na to, że gwiazda swoje najgorsze chwile ma już za sobą. Ostatnio, na swoim Instagramie, pochwaliła się nawet nową pasją, jaką jest skitouring! Nie możemy się doczekać, aż usłyszymy ją na antenie. Wy też jesteście ciekawi jej audycji? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak podczas pobytu w górach odkryła swoją nową pasję – skitouring!

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Znana dziennikarka i prezenterka od zawsze kocha również jeździć konno. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka i Piotr tworzyli piękną parę. Taka miłość to rzadkość. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Dziewczynka uratowała brata przed porwaniem. Chłopiec cudem uniknął śmierc
  4. Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?
  5. Zmiany w regulaminie Eurowizji. Teraz reprezentant musi wygrać program TVP
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułByły mąż zdradzał ją z 5 kobietami. Aktorka dowiedziała się, że od 11 miesięcy prowadzi podwójne życie, później było tylko gorzej
Następny artykuł”Jesteś za gruba, by urodzić naturalnie” Relacja z porodówki
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.