Agnieszka Woźniak-Starak nie otworzy restauracji ku czci swojego męża ani nie będzie uczestniczyć w żadnych zagranicznych premierach jego ostatniego filmu.  Agentka prezenterki TVN dementuje plotki na temat rzekomych planów biznesowych gwiazdy. -Nie będzie żadnej restauracji- mówiła agentka Agnieszki Woźniak-Starak w rozmowie z Pudelkiem. 

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nie minęły jeszcze dwa miesiące, a w show-biznesie powstało już mnóstwo plotek na temat tego, co ma zamiar zrobić Agnieszka Woźniak-Starak. Ogrom pogłosek był na tyle duży, że nawet sama zainteresowana dementowała u siebie na Instagramie co po niektóre. Teraz agentka prezenterki odniosła się do kolejnych plotek,  tym razem dotyczących planów biznesowych gwiazdy. 

Agnieszka Woźniak-Starak nie otworzy restauracji

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła obszerny wpis na Instagramie, w którym odniosła się do nieprawdziwych informacji dotyczących okoliczności śmierci jej męża. W poniedziałek w magazynie Party pojawiła się informacja, jakoby Agnieszka Woźniak-Starak miała zamiar dokończyć biznesowe plany, jakie snuła z męże, a dokładniej otworzyć restaurację. Te doniesienia, tak samo, jak te, dotyczące udziału prezenterki w zagranicznych premierach ostatniego filmu męża okazały się nieprawdziwe. Agentka Agnieszki Woźniak-Starak w rozmowie z Pudelkiem zaprzeczyła doniesieniom magazynu Party

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

Nie będzie żadnej restauracji, nie wybierali żadnych obrazów, sztućców, nie ułożyli menu. Myśleli o restauracji, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu. Agnieszka nie ma też w planach udziału w światowych premierach filmu, o czym piszą w tym samym artykule– wyznała Pudelkowi menadżerka gwiazdy- Joanna. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zniknęła z show-biznesu i przez długi czas nie komentowała publicznie śmierci swojego męża. Wielkim zaskoczeniem dla mediów było pojawienie się żony zmarłego producenta, na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie swoją prapremierę miał ostatni film, jaki wyszedł spod ręki Piotra Woźniaka-Staraka. Od tamtej pory zamieściła dwa posty na Instagramie. W pierwszym z nich dziękowała za wsparcie, jakie otrzymuje, a w drugim odniosła się do narastających plotek na temat śmierci jej męża.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do telewizji? Tego jeszcze nie wiadomo, ale prezenterka nie wyklucza takiej myśli. Teraz z pewnością potrzebuje czasu dla siebie. 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com @aga_woznia_starak

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu