Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu zupełnie zrezygnowała z pracy. Po śmierci męża nie chciała pokazywać się w mediach, co było zupełnie zrozumiałe dla jej fanów, którzy ciągle ją wspierają. Po niemal trzech miesiącach przerwy dziennikarka udzieliła wywiadu Dorocie Wellman w Dzień Dobry TVN. Kiedy rozmowa zostanie wyemitowana?

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci męża pojawiła się w pracy. Gwiazda stara się wracać do normalnego życia, co z pewnością jest bardzo trudne. Czy widzowie TVN wkrótce zobaczą ją na antenie? Okazuje się, że tak, Występy przed milionami z pewnością będą olbrzymim wyzwaniem, jednak gwiazda pojawiła się w studiu DDTVN w związku z premierą filmu Ukryta gra.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy?

Agnieszka Woźniak-Starak najprawdopodobniej wraca do pracy – taką nadzieję żywią przynajmniej jej fani. Kilka miesięcy temu gwiazda zrezygnowała z prowadzenia Big Brothera, a jej miejsce zajęła Gabi Drzewiecka. Widzowie przyjęli ją ciepło, ale cały czas brakuje im uśmiechu Agnieszki. Jak podaje Fakt, gwiazda pojawi się w studiu DDTVN już 9 listopada.

— Uważa, że jest to winna Piotrowi. Poza tym jest kompetentna w temacie filmu, bo zna go od podszewki. Spędziła przecież na planie bardzo dużo czasu — zdradził informator Faktu.

Pojawienie się Agnieszki Woźniak-Starak w programie zgieba się w czasie z premierą ostatniego filmu jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Można przypuszczać, że dziennikarka opowie o kulisach powstawania filmu. 

agnieszka woźniak-starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/

W czwartek przed południem dziennikarka była widziana w budynku Dzień dobry TVN, co może oznaczać, że już niebawem wróci do swoich zawodowych obowiązków. Być może wkrótce na antenie pojawi się nowy program z jej udziałem. Na razie oficjalnie nie wiadomo jednak, w jakim celu gwiazda zjawiła się w siedzibie. 

Co robi Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża wycofała się z życia publicznego i unikała mediów. Czas żałoby dziennikarka spędzała w gronie najbliższych, do których należą także rodzice jej zmarłego męża. W ich towarzystwie pojawiła się na festiwalu filmowym w Gdyni, na pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniak-Staraka Ukryta gra.

agnieszka woźniak-starak
instagram.com @aga_wozniak_starak

Gwiazda wspierała też swoją teściową podczas gali Esencja Natury, która odbyła się w jej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Obie panie zdecydowały się wspólnie pozować na ściance. Agnieszka Woźniak-Starak nie miała jednak ochoty na zdjęcia podczas premiery Ukrytej gry w Warszawie. Dziennikarka zjawiła się na uroczystości, aby oddać hołd mężowi, ale nie była gotowa kolejny raz wystąpić przed fotoreporterami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Grażyna Torbicka ma 60 lat i wciąż zachwyca. „Jest Pani jak wino”
  3. Patrick-Louis Vuitton nie żyje. Spadkobierca fortuny LV miał 68 lat
  4. Anna Mucha ma powody do radości. Nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułMakijaż dla początkujących krok po kroku. Jak zrobić go idealnie?
Następny artykułGdy zagrała Jagnę w „Chłopach”, mężczyźni oszaleli na jej punkcie. Dziś Emilia Krakowska ma 79 lat i wciąż wygląda zjawiskowo
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.